SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prążki na barkach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Chce narazie trzymac taka mase dobic 40 cm w lapie i wyciskac okolo 100 kg i wtedy bede redukowac.
Narazie jestem troche podlany ale brzucha az tak nie wyj**u*e.
Jeszcze 4 cm w bicku dobic i 20kg w wyciskaniu.Setke planuje wziasc w pazdzierniku a 40 cm nwm kiedy i wtedy wyciac do 38,5 , 39


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bledne zalozenie niestety nie dolozysz czystego miensia jak wrazliwosc na insuline padnie, co przy poziomie ot;uszczenia jaki posiadasz jest dosc bliskie w mojej opinii lepiej wyonac mini cut i probowac dalej budowac miesien, im wiecej czystej masy miensiowej tym dluzej bedziesz w stanie dokladac czystego miecha, tluszcz generuje stan zapalny ogranicza w ten sposob przyrosty masy miensiowej, jak i sprawia, ze znaczna ilosc energii z cukrow nie trafia do miesnia jak powinna, a jest magazynowana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Czyli warto zebym redukowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
warto, nie warto, kwestia jak czujesz sie w obecnej skorze? bo ja patrzac na sylwetke wizualnie, jak i pod katem fizjologii organizmu jednak bym lekko podcial fat, bo z takim poziomem istnieje wysokie ryzyko, ze dalej bedziesz obrastal tluszczem zamiast budowac nawet bym powiedzial, ze dosc spore ryzyko, budowa masy miensiowej najlepiej wychodzi gdy mamy malo tluszczu w naszym ciele, organizm chetniej wykorzystuje wtedy spozyta energiie i transportuje ja do miesnia, ktory z kolei chetnie ja odbiera, co sprawia ze mala jej ilosc jest magazynowana, no chyba ze ostro przesadzasz z podaza kaloryczna


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2019-07-31 20:03:14
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Warto

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
TomQ-MAG
warto, nie warto, kwestia jak czujesz sie w obecnej skorze? bo ja patrzac na sylwetke wizualnie, jak i pod katem fizjologii organizmu jednak bym lekko podcial fat, bo z takim poziomem istnieje wysokie ryzyko, ze dalej bedziesz obrastal tluszczem zamiast redukowac nawet bym powiedzial, ze dosc spore ryzyko, budowa masy miensiowej najlepiej wychodzi gdy mamy malo tluszczu w naszym ciele, organizm chetniej wykorzystuje wtedy spozyta energiie i transportuje ja do miesnia, ktory z kolei chetnie ja odbiera, co sprawia ze mala jej ilosc jest magazynowana, no chyba ze ostro przesadzasz z podaza kaloryczna


Czytam tematy i czytam i Twoje wypowiedzi są profesjonalne ale zarazem proste w odbiorze dla laików i bardzo mi to się podoba. Wszystko jest zrozumiałe i czytelne. Szacun i pozdro

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dziekuje
ciesze sie ze jak najwiecej osob jest w stanie wyciagnac cos dla siebie z tego co pisze
staram sie wlasnie na forum, czy w artach pisac tak, aby nawet zielony wchodzac w tekst wiedzial o co mi chodzi i co chce przekazac, a powiem szczerze przychodzilo mi to trudno i Wojtek czesto mnie gdzies tam upominal by uzywac mniej profesjjonalnych sformulowan typowo medycznych czy tehcnicznych aby wiedza byla bardziej przystepna dla odbiorcy i dakie info jakie mi przekazujesz sa dla mnie cenna wskazowka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
No ja bym tez chcial zredukowac ale nwm jak sie zabrac wydaje sie proste dieta i ruch ale nie do konca ...xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Najbardziej sie obawiam tego ze bede redukowal i nie zredukuje bo bede robil cos zle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Jak zamierzalem redukowac to ustalilem sobie okolo 140g bialka , 60-70 g tluszczy i 250-300 g wegli . Nawet pomiajjac t i w byle bialko wysoko trzymac .
Czy jak bed jadl duzo bialka , duzo ruchu itp to bede w miare redukowac? Bo bialko nas syci i nie mamy ochoty na jedzenie .Duzo wody pic .
To wystarczy czy jak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężki temat

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium