SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ;D ma ktoś może próbke MM o smaku wanilij lub czekolady ???ja mam truskawkowy MM kupiłem 6,8 nie jest taki rewelacyjny ,najgorsze są końcówki ... jeżeli ktoś ma może wysłał by mi poczta??wypróbował bym sobie smak i jak coś to odsprzedał koledze

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 429 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3584
idz do sklepu poproś o próbke moze akurat będą mieli

Sogacz mile widziany :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
probki MM byly na rynku okolo roku temu, dwóch... zazwyczaj probki pojawiają się gdy produkt wchodzi na rynek, lub gdy pojawia sie nowa wersja lub dochodzi nowy smak, tak więc watpie

jesli chodzi o moje subiektywne odczucia, to mialem okazję probowac kazdego ze smaków i ja takiej odzywki nie zmęczyłbym nawet kilograma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to dlaczego ?? fatfag?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
miałem próbkę cisatek z kremem, jak dla mnie super, tylko że tam było 43g a gdyby tak dac 150g prochu to bylo by zbyt slodkie i ciezko bylo by zjesc :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bo mi nie smakował wybitnie. rozumiem, iz wiele osob uważa mutanta za lepszego skladowo gainera, bo jest troche lepszy niż inne (bardziej kaloryczny, z dodatkiem blonnika, ale tez nie popadajmy w przesadę), ale smakowa dla mnie (subiektywnie), - tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14647
Próbowałem wszystkich smaków, polecam czekolade, naprawde da sie pić i nawet 7kg można bez bólu wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mi chyba czeko i ciastko podeszly najmniej. ale ja mialem po jednym samplu ze smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja kiedyś miałem próbke MM w nutraboli deca stack ... jak by ktoś miał to pisać;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na poczatek

Następny temat

Suplementacja a trening.

WHEY premium