SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próba redukcji brzucha - co robię źle ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć,

Od kilku lat zmagam się z problemem otłuszczonego brzucha.
5 lat temu dobiłem do wagi 118 kg (180 cm wzrostu), ale szybko zleciałem do 85.
Aktualnie waże 81-82 kg. Od 3 lat regularnie biegam - ok 5 treningów tygodniowo po 30minut - niestety nie widzę efektu. Brzuch jest sflaczały i wiotki

Moja klatka piersiowa i brzuch nigdy nie były trenowane. Chciałbym w jakiś sposób wyrzeźbić się w tym miejscu.
Dieta ? Zazwyczaj 3 posiłki dziennie - staram się jeść normalnie, nie liczę kalorii ale też nie objadam się. Ostatni posiłek zazwyczaj jem około 18-19.

Fast foody i alkohol (zazwyczaj piwo) są z reguły w weekendy. Obstawiam, że to jest jeden z problemów, dlaczego po tygodniu ćwiczeń waga stoi.

Jak powinienem zacząć ? Czy odstawić biegi na rzecz siłowni lub innych aerobów ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
nie masz diety, nie trenujesz siłowo i pytasz się co robisz źle? Bieganiem nikt się jeszcze nie wyrzeźbił.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Czy trening siłowy da lepsze rezultaty ? Mam na myśli redukcję i w rezultacie zrzucenie brzucha.
Czy pójśc w tym kierunku jako dodatek do biegu czy zastąpić bieg treningiem siłowym? Przyznam uczciwie że biegając - poza nogami - nie mam żadnej muskulatury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
zrobić z biegania (ewentualnie) dodatek do siłowni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jabłko podczas redukcji

Następny temat

czipsy czy czekolada ?

WHEY premium