SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznań- wybór klubu (nienormowany czas pracy)

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Ohayo!

Jako nowy użytkownik chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów.
Założyłem ten temat ponieważ mam problem w wyborze odpowiedniego klubu w Poznaniu oraz stylu walki przez nienormowany czas pracy (nocki po 12 godzin 3-4 razy w tygodniu). Przeszukałem bazę klubów na sfd i w opcje wchodzą dwa do wyboru:
-Gracie Barra Poznań ( wt. czw. mma plus pt stójka, wymiennie z porannymi zajęciami bjj/sf)- zależy jak bym szedł do pracy
-Krav Maga 360 na puławskiego (mógłbym by na 2-3 zajęciach w tyg.)

Mój staż treningowy w SW to 5 lat TKD, 1,5 MT i kwartał BJJ. Pomiędzy każdym stylem było kilka mc przerwy.

Przechodząc do meritum, która opcja treningowa jest w moim przypadku bardziej wartościowa?

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi, proszę o pomoc

Każdy z nas wchodzi na mate z innego powodu. Nie lekceważ rywala, podejmij wyzwanie, nie dawaj mu forów, doceń jego wysiłek i dajcie dobrą walkę. Odsuń od siebie swoje ego bo cię ogranicza. Otwórz oczy i walcz..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 19441 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94708
a chcesz ćwiczyć dla siebie, czy pod zawody?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Powiem tak, w tkd startowałem w miarę regularnie, na tajskim byłem ze dwa razy. Fajnie było by wrócic do dawnej formy, jednak jestem świadomy swoich ograniczeń czasowych. Przy takim trybie pracy jestem w stanie podszlifować formę pod jakieś amatorskie turnieje? Jeśli uważasz ,że tak to odpowiadam- chcę cwiczyc pod zawody. Chęci mi nie brakuje, tylko ten czas pracy.. Co o tym myślisz Lady M?

Każdy z nas wchodzi na mate z innego powodu. Nie lekceważ rywala, podejmij wyzwanie, nie dawaj mu forów, doceń jego wysiłek i dajcie dobrą walkę. Odsuń od siebie swoje ego bo cię ogranicza. Otwórz oczy i walcz..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 19441 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94708
dasz radę, chociaż taka praca zmianowa na pewno będzie się odbijać na formie. Musisz zadbać o dobrą regenerację.

i jeśli chciałbyś formę pod zawody, to nie wybierałabym krav magi.

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Lady M mówiąc o regeneracji, masz na myśli konkretną suplementację? (dieta jest, sen okej, odsypiam za dnia) Jeśli tak, mógłbyś mi coś doradzić w tej kwestii? A co do treningów to jak je zrównoważyć? 2x bjj/sf + 2x mma (ew. jeden z treningów będzie wymienny na zajęcia z samej stójki w razie wolnego piątku) będzie okej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24079
Zobacz mma poznań, mają dobrze godzinowo. Co do gb to polecam tam bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Aladeen, myślę że spokojnie możesz sobie wrzucić BCAA i ZMA do suplementacji.
Taki rozkład treningów wydaje mi się ok, zwłaszcza że jesteś wytrenowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, tak zrobię. Lady M dzięki za pomoc i 3maj za mnie kciuki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi Rzeszów

Następny temat

Alliance Jiu Jitsu-nowa sala w Poznaniu

aerofull