SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poznań : Ustawka Treningowa SFD + Super Goście - 21 maj

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ja już częściowo zapakowany na jutro ,sprzęt jeszcze się ładuje a u mnie barki :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja o 6 rano wyjazd :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Ja koło 9 bo do poznania mamy nie daleko :)
Na targi potem śmigamy, zobaczyć co tam ciekawego w świecie słychać . U mnie jutro będzie rozładowanie glikogenu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Z ekscytacji spać nie mogę to sobie pozowanko ćwiczę :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja wczoraj podładowałem trochę żeby za chudy nie być a i tak będę kurdupel przy was :D . od 4:30 na nogach, śniadanie i w droge

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Za ok 3 godziny spotykamy się w Słodkiewicz Gym & Fitness .

Pogoda w Poznaniu dopisuje,do tego aż roi się od gwiazd kulturystyki,ze względu na Fit Expo na MTP.


Wszystkie drogi prowadzą dziś do Poznania :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
I już po ustawce...szkoda, że tylko kilka godzin spędzonych w tak doborowym towarzystwie. Kto nie był niech żałuje. Razem z córką jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ogromu pozytywnej energii, wiedzy i doświadczenia przekazanego przez uczestników. Nie myślałem, że będę miał okazję spotkać tak pozytywnie "zakręconych" ludzi z taką pasją podchodzących do tego co robią i z tak optymistycznym podejściem do życia i innych ludzi. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia już niebawem na kolejnej ustawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Maceek - fajnie ,że się podobało-też przypadłeś wszystkim do gustu razem z córką.

I tak się przyjeżdża na takie ustawki :)

Jak było?
Zaraz wrzuce trochę zdjęć a pewnie jutro może już pierwsze filmy








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznań naramowice Orange gym

Następny temat

Wrocław Kogoś do wspólnych treningów

WHEY premium