SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom "oleju" w libolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234


Czy to jest 10ml? Czy ktoś już używał deki indyjskiej i wie czy taki poziom substancji jest ok? Pozdrawiam.
1

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2923
Ja kupiłem 2 deki Libol , w pierwszej było ok. 8,7 ml a w drugiej chyba tez bedzie troche mniej , zobaczymy.
Brałem deke z stanazolem i dziwny efekt po strzale - boli dupa. Pamietam jak brałem deke z IP to nie bolała. Po drugie mam okrągłą gębe a deka nie nabiera wody wiec moje przypuszczenia ze moze tam byc cos z omki ale to tylko moje przypuszczenia. No ale siła poszła ok. 20 kilo i 6 kilo masy po 7 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
jest ok. poziom substancji mniej wiecej na polowie czerwonego pola z napisem nandrolone ...
1

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234


Dzięki młody. Indyjska jest o tyle dobra, że ma tą plastikową zawleczkę i w przeciwieństwie do IP trudniej o fake'a. Pozdrawiam.

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
IMO o wy***ke wcale nie trudno bo ów kapselek schodzi i wchodzi bez problemu jak junior w mokra szparke a gumka zawsze wyglada dziewiczo.. poza tym w wiekszosci przypadkow nie ma 10ml tylko jakies 8ml.. no i jeszcze sprawa etykiety - widnieje bombay a z tego co wiem od roku funkcjonuje nazwa mumbay.. smtng wrong? :]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5234
Batch No. N2h-0009
Mfg. 11/2003
Exp. 11/2008
Faktycznie jest napisane Bombay- 400 099 India
Czyli w takim razie idąc torem Twojej wiedzy może to stary sort :]?

Peace Love &
.::a kiss to build a dream-on::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Aha.. co do używania to używałem.. razem z testem i ladnie roslem.. z kolei kumpel jechal na samej 8tyg x 400mg.. weszlo mu 7-8kg.. wg mnie stezenie jest mniejsze anizeli 200mg/1ml ale to tylko moja opinia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Wszystko da rade podrobić czy lyke czy holendra czy nawet winstrol..
jak narazie niespotkalem sie z narzekaniem na Libol,moze dlatego ze firma stosunkowo mloda jest i narazie nikt niewział sie za podrabianie;)
Co do napisu bombay-to powiem Wam panowie ze towar tak naprawde nie idzie z indii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
e-lite chyba miales trefny ten libol, ja sie mocuje juz z ktoras butla i za ch.uja kapsel nie zejdzie, nie chcem go rozwalic ale naprawde mocno by trzeba pociagnac zeby zszedl, poza tym jest chyba jakas blaszka na ktorej jest mocowany, cos ala hola.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Mialem ten sam co ten ziomek co zrobil 7-8kg (nie pamietam).. no a co do blaszki to wiesz.. pamietam, ze za pierwszym razem nie zeszla latwo ale wydaje mi sie ze po sciagnieciu i ponownym zalozeniu moglbym ponownie zrobic ja trudniejsza do sciagnniecia :) polak potrafi.. heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 266 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6909
ja wchodze w poniedziałek na finabol, mam nadzieje ze ta firma jest ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Tez mi sie wydaje, ze to underground korzystajacy z loga lyka labs :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa!

Następny temat

Bionabol

WHEY premium