SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom nauczania w Polsce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5033

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Jak oceniancie poziom nauczania w Polsce? jak on stoi w porównaniu do innych państw, i czy polski zawodnik trenujący w polsce może wygrywać walki np. w Pride, Ufc. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi,(pytam z Ciekawości bo chce poznać waszą opinię)

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
uważam, że poziom mma jest słaby w Polsce ale sie bardzo szybko rozwija, powstają nowe szkoły, jest wielu nowych młodych uczniów i wszystko idzie do przodu, bo jak w większości rzeczy jestes do tylu w porownaniu np z USA, biorąc także pod uwage jak chodzby gospodarkę kraju. Jak narazie to nasi zawodnicy mma to zawodnicy mt, bjj, judo którzy rozszezyli swoje umiejetnosci o inne techniki a nie zaczynali typowo od mma

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1685
Skoro Nastula wygrał w Pride
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
generalnie zaleźy, poziom nauczania Boksu i Zapasów jest bdb jeśli chodzi o MT i BJJ to jest w PL sporo dobrych klubów ale to młode dyscypliny.Natomiast dobre kluby JKD wymienię na palcach jednaj ręki nie mówiąc już o np sambo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
sorry za pomyłke chodzi mi o poziom nauczania MMA.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
między dnem a średnim. Tak mi się wydaje... wysoki to napewno nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jw,mma dopiero raczkuje w Polsce. dnem bym tego moze nie okreslil - moj glos na sredni

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
w Polsce ludzie czesto cwicza np osobno mt bjj i zapasy i uwazaja to za trening dobry do mma... ale to nie jest trening przekrojowy, bo owszem, zawodnik umie walczyc w kazdej plaszczyznie ale nie umie ich ze soba laczyc, w czasie tak prowadzonych treningow nie nauczy sie wszystkiego co jest potrzebne do mma, np jak po ciosie obalac, bo tego typu technik nie ma w zadnej innej sw
tym niemniej mma w Polsce sie caly czas rozwija, idzie do przodu, ludzie o otwartych umyslach na pewno dostrzegaja te niuanse metodyki treningowej i wszystko idzie ku lepszemu

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
bjj jest na dobrym poziomie z mma jest gorzej chociaz u mnie w miescie nie jest zle mam 3 kluby mma z jednymi z najlepszych zawodnikow w polsce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki za odpowiedzi wszyscy co odpisali sog.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
Troche mało precyzyjne pytanie, zależy co i gdzie np na podlasiu są bardzo dobre sekcje mt/kb - za dobre uważam tutaj wysoki poziom nauczania, dobre podejście trenera do uczniów, oraz osiągnięcia poszczególnych klubów, bjj chyba tez jest na wysokim poziomie
a co do drugiej częsci Twojego pytania czy może wygrac
To jesli chodzi o przygotowanie trenerskie to wydaje mi się, że jest do tego wystarczające, a reszta to juz zależy od zawodnika

Zmieniony przez - lysay w dniu 2009-04-22 17:50:33

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Średnio-niski poziom jest w Polsce nauczania większości sportów walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drwal na TUF 9 Finale

Następny temat

Liddell jednak kończy?

WHEY premium