SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do wczesniejszej formy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Witajcie jestem nowy licze na wyrozumiałość ,
Mam pytanie czy mięsieńie szybko wracaja do poprzedniej formy ?
i jak mam ćwiczyć mam wolną przemiane materi wazylem 135kilo schudlem 45 poczym ćwicząc i będąc na diecie wysokobiałkowej pszytylem 20kilo teraz mam 110kilo nie wiem jak mam ćwiczyć i ile kalori mam spozywac by tłuszćz chudnoł a mięśńie rosły w razie potrzeby zdjencia moge zamieśćić. prosze tagze o wyrozumiałość pisowni prosze zadawać pytańia a ja na wszystko otpowiem Pozdrawiam Dziekuje

Wiek 21
Waga 110
Wzrost 188

Godlej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wypełnij pełną ankietę działu.
Zależy jak trenowałeś, odżywiałeś się, jaki czas wynosiła przerwa.

Nasz organizm posiada pamięć mięśniową.
Tłuszcz nie może chudnąć, możesz go spalać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
przerwa wynośi prawie 3 lata , okres ćwiczeń wynośił rok ćwiczyłem codziennie nie miałem zadużo możliwośći bo ćwiczeńia były w warunkach izolacyjnych jak zaczynalem wage mialem 75 kg wagi po schudnienciu prawie 60 kilo po roku cwiczeń miałem 95 kilo na początku zależało mi by doprowadzić porządek w sylwetce bo jednak spadek 60 kilo zrobil swoje skupiłem sie na klaćie i barkach delikatnie brzuchu bo tam bylo najwiecej tluszczu ale wiedzalem ze tłuszcz z brzucha zginie po ćwiczeńiach nawet innych parti mięśńi był to taki mój zapas masy z ktorego ciało moze czerpac na początku mojej kariery z ćwiczeńiami miałem ćienszko po takim spatku masy wyczerpanym organizmie nie moglem nawet 5 pompek zrobić ale przy ogromnej motywacji przez pierwsze 2 tygodnie ćwiczeń nie moglem wogle spać tak skatowaną miałem klate ćwiczyłem po kilka razy dziennie pojedycze partie robilem ogromną ilośc szwedek

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
po 2.5 mieśiaca bardziej zróznicowanych ćwiczeń skupionych na barkach pompkach klatce miałem wode w workach do ćwiczeń i tak cwiczylem ku mojemu zdziwieniu juz po okresie 2.5 miesiency mialem klatke jak bym cwiczyl rok bylem bardzo zadowolony i bardziej zmotywowany zgralem sie z ludzi co tez ćwiczą i ćwiczylismy razem tagze codziennie a nawet kilka razy dziennie życje polegało tylko na ćwiczeńiu po roku mialem 95 kilo wagi wyglondalem jak bym cwiczyl pare lat mialem bardzo ładna klatke szeroki w barkach moim zdaniem mam specyficzną genetyke bo bez zadnych suplemetów diety bardzo szybko widac efekty szybko tez leći mi masa przed tymi 3 latami az do dnia dzisiejszego ćwicze sporadycznie tzn ze 4 razy w tygodniu od tygodnia wzielem sie za siebie i cwicze codziennie mam ogromną motywacje i sile działania tylko nie wiem jak mam ćwiczyć by przynosilo to najlepsze rezultaty w jak najszyprzym czasie

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
teraz mam 110 kilo waga jest prawie adekwatna co do ilosći mięśńi jeżeli chodzi o góre bo naniej najbardziej sie skupialem paru ludzi ćwicząc juz od wielu lat mi mówiło ze mam bardzo dobre predyspozycje do ćwiczeń ale nie zapytałem na czym polega ta moja dobra predyspozycja tez mi sie wydaje ze duzym atutem do ćwiczeń jest to ze mam bardzo grube kosci jednak 130 kilo wagi musialy utrzymac :) zawsze cwiczylem w domu lub w podobnych warunkach zapisalem sie na śiłowńie zapłaćiłem ale nawet razu nie poszlem jestem bardziej domatorem z nie wyjasnionych przyczyn glupio mi pytac kogos na śiłowni jak co do czego sluzy i jak cwiczyć poprostu mam wewnętszną blokade jedyna moja pasia to ćwiczeńia jak ćwicze czuje euforie uwielbiam to tylko nie wiem czy dobrze to robie

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
chciał bym śie dowiedzieć co bendzie najkozystniejsze jaki wyśiłek ile kalori jeść czy mam schudnac i wtedy jesc i intensywnie cwiczyc by nie zalegała tak bardzo masa pragne masy ale więcej mięśńi niż masy w tej chwili śie załamałem nad ilościa przybywanych kilogramów ze sie zajezdzam jem z 500 kalori dziennie i ćwicze po 1.5 godziny ze padam na pysk wiem że ogrom błędów jest w moim podejsciu ale sam nie wiem co mam robić bo jak zaczynalem ćwiczyć to ludzie któży ćwiczyli po parenaście lat powiedzieli że mam ogromne predyspozycje do ćwiczen i do tej pory nie wiem dla czego bo nie zapytałem nie moge znaleść nigdzie odpowiedzi na dręczące mnie pytańia dlatego ze wydaje mi sie ze wymagam indywidualnego podejścia do żeczy. żem sie rozpisał jak nigdy ale chociaż wiećie co mi dolega Przepraszam za ortografie oraz dziękuje za wszystkie podpowiedzi

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
i jeszcze jedno juz zapomniałem o swojej dolegliwośći nie mam nerwów w lewej rence nie mam czućia w palcach tylko w jednym najmniejszym mam czućie nie mam tak mocnego śćisku w tej ręce często przy ćwiczeńiach np drążek to katorga czuje jak by mi rozrywało wszystko w srodku masakra nie przeszłem rekonstrukcji ręki, może i dlatego mam blokade iść na śiłowńie nie chcem se przypominać ze jestem niepełnosprawny i nie chcem zeby cos mnie zaskoczyło z ręką poprostu chcem oszukiwać sam śiebie i przez tyle lat mi to wychodzi choć na papierku ręka od 5 lat wymaga jaknajszyprzej operacji i jej stan jest krytyczny nie ma opuszków palców ani niemoge kciukiem ruszac bo niema mięśńia który za niego odpowiada bylem u większości profesorów w polsce specializujacych sie w dłońi i każdy postawił mnie na przegranej pozycji tylko operacja miala pomuc by ta ręka nie wyschła do końca i nie było trzeba jej ućiać ale przy ogromnej determinacji do ćwiczeń ruszam ńią prawie jak sprawną choc ńiby nie ma nerwów

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Ćwiczeńia Ćiężka praca nad samym sobą nie tylko daje mi ogromną radość psychiczną ale i fizyczną chodzilem na rehabilitacje 5 lat temu nic nie pomogla mialem krzywy kręgosłup nie moglem ruszac palcami kręgosłup to byl taki ze nie moglem nic nośić bo czułem palenie tak sie borykałem przez rok byłem wrakiem człowieka choc bylem 60 kilo mniejszy to problemy dalej były i wszystko to mi dały ćwiczeńia chęc pracowańia nad własnym ćiałem i nad własną psychiką te życiowe zakręty ukształtowały moją psychike dlamnie lekarze nie pomogli wszyscy mówili na nie na papierach pirze brak nerwu posrodkowego , przykurcze , zanik mięśńi dłońi , a teraz ruszam ńią jak normalna by była najwazniejszy jest morał z tego ze wszystko mozna ościągnoć poprzez motywacje determinacje praca nad cialem i najwazniejsze psychiką co daje ogromne rezultaty na zdrowiu w szerokim słowie tego znaczeńia Wybaczcie mi ze podzielilem sie z wami moim zycjem jestem nowy tagze mysle ze to dobry start

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
jestem gotów na twarde diety , cienszkie ćwiczeńia , jezeli ktos nie chce doradzać "żeczy" ktorę mogą narazić mój orgańizm na wyczerpańie lub zeczy nie odwracalnych to odpowiem ze jestem na to przygotowany jestem zdania ze co mnie nie zabije to mnie wzmocni mam ogrom wolnego czasu chętńie postawie sie w roli narzędzia

Godlej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
te same posty zakładam w kilku tematach z tego powodu ze nie wiem w ktorym temacie to zamieśćić wybaczcie za ortografie

Godlej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca zamiast siłowni

Następny temat

Split-6 dni

WHEY premium