SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do normalnego jedzenia po chorobie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Witam wszystkich,
pare slow o tym co mnie trapi. Mianowicie w nocy z soboty na niedziele obudzilem sie z bolem brzucha i wymiotowalem do poludnia, mialem goraczke itd. najwyrazniej zatrucie pokarmowe. Wczoraj calkowicie nic nie jadlem, a dzisiaj no szczerze mowiac w ogole nie jestem glodny, mimo ze wstalem 2 godziny temu, a jak mysle o jedzeniu to robi mi sie az niedobrze. Okolo tygodnia temu zaczalem cykl masowy i nie chce tracic czasu przez chorobe, no i teraz moje pytanie czy powinienem czekac jeszcze pare dni az apetyt wroci i poki co jesc tylko wtedy kiedy bede glodny czy starac sie troche w siebie wcisnac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
nic na siłe
cos ci musiało zaszkodzic,jedz gdy bedziesz głodny i tylko lekkie rzeczy,pij duzo gorzkiej herbaty,z dieta narazie odpusc,zacznisz start z nia od 1 wrzesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Jeszcze jedno pytanie, czy powinienem nadal chodzic na silownie czy zrobic sobie ten tydzien przerwy i zaczac od przyszlego tygodnia z dieta juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
jak zaczniesz teraz na sile jesc to tylko mozesz sobie zaszkodzic i dluzej bedziesz sie z tego wylizywal. Przeczekaj czas,az wszystko wroci do normy i zaczniesz dietke. Dzien czy dwa niczego nie zawali.
To samo z silownia. Wybierz sie na trening dopiero jak bedziesz dobrze sie czul

Zmieniony przez - Caramel w dniu 2008-08-25 10:27:02

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Racja, a no i jeszcze kolejna rzecz mi przyszla do glowy. Co myslicie o suplementach i odzywkach? Mianowicie mam w domu bialko, carbo, witaminy i mineraly oraz kreatyne. Czy cos z tego oplaca sie brac zeby zminimalizowac spadki? Kreatyne bralem od okolo 10 dni i planuje cykl na 4-6 tygodni.
A i jakby mial ktos ochote to prosze o ocene mojego planu treningowego z ktorym chcialbym ruszyc od momentu kiedy tylko bedzie juz ze mna dobrze:
https://www.sfd.pl/Split_na_mase_do_oceny._Sog-t430821.html

Zmieniony przez - Cloud1989 w dniu 2008-08-25 10:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
narazie to zostaw,wrocisz do tego jak sie lepeij bedziesz czuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
nie ma sensu brac teraz odzywek,bo jesli cos ci zaszkodzilo to tylko jeszcze bardziej podraznisz zoladek. A takie zatrucia pokarmowe to nic powaznego. 1, gora 2 dni i bedziesz czul sie ok. Nie zdazysz miec spadkow

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Tzn ja sie domyslam co sie przyczynilo do tego zatrucia... ehh te nieszczesne pomidory ze skorka, ale tak to jest jak sie w domu koncza marchewki a trzeba zjesc jakies warzywa . W kazdym razie dzieki za rady, odczekam teraz pare dni i kiedy bede juz mial ochote zaczne normalnie jesc i wroce na silownie z dieta no i oczywiscie suplementy, odzywki. Dziekuje bardzo za rady, no i jeszcze raz prosze o ocene mojego planu jesli łaska:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
plan wrzuc do działu trening dla początkujących tam ci pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
No mkay, wrzucilem go wczoraj wieczorem, pozostaje mi byc cierpliwym i czekac. Tenk ju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IG płatków owsianych, jak to w końcu jest?

Następny temat

Proszę o pomoc w ustaleniu diety

WHEY premium