SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do boksu po zlamaniu 4 i 5 kosci srodrecza.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Zalezy mi na wypowiedziach ludzi ktorzy wrocili do uderzanych po takim wlasnie zlamaniu. Jak dajecie rady bo u mnie jest z....sta bariera psychiczna:/ Kosci sie juz zrosly (to bylo zlamanie z przemieszczeniem- 2 lata temu), ale cus tam jeszcze przeskakuje w nadgarstku. Najgorsze jest to ze jestem mankutem i to wlasnie lewa byla kontuzjowana... Z gory dzieki za kazda odp.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1489
Ja wróciłem do boksu po złamaniu 5 kosciu sródręcza ze skośnym ustawieniem odłamów kostnych w prawej ręce. Jakieśtam bariery miałem na początku tzn do 3 miesięcy po zlamaniu a potem loozik :) co prawda nikt mnie na ulicy nie zmusił na solo (bo róznie moze być wtedy jak sie ręka źle ułoży ale jak wale w worek jest ok :) no i na sparingach też ale to już wiadomo w rękawicach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Ze skosnym ustawieniem odlamow kostnych, czyli zle sie nastawili? Odczowales jakis bol na treningach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1088
ja w wakacje (w sierpniu) złamałem kość promieniową przy nadgarstku i/lub wyrostek rylcowaty nie pamiętam dokładnie ale 28dni gipsu z czego 18dni to gips ponad łokieć aż do bicepsa. Po zdjęciu nie mogłem ręki wyprostować, kręcenie nadgarstkami to wogóle marzenie było. Po 2 miesiącach ruszył boks u mnie więc poszedłem i ból na treningach był , szczególnie przy pompkach a ich były dziesiątki. Dziś zero bólu , chyba że przy wykręcaniu na rozgrzewce ale i tak jest znikomy. W worek tłuczę na 100% siły w taśmach oczywiście i też zero problemów z ręką. Na początku będzie ciężko, potem zapomnisz o bólu.
PS:Przy kręceniu nadgarstkiem też mi kość przeskakuje ;)

(...)Dziś wszyscy od razu z wynikiem chcą być najlepsi,
Sam zobacz różnice : najgorsi są najgłośniejsi! (...)
Pono

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Spoko, pojde to sam zobacze, ale najgorsza jest psychika:/ ciezko bedzie sie przelamac...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol Plecow

Następny temat

systema itp, e-booki, szkoleniówki

WHEY premium