SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po złamaniach

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
pierwszy raz złamałem ręke(kość promieniowa w 3/4 długości bliżej łokcia) w marcu, gips miałem 4 tyg i lekarz powiedział że złamanie nie było poważne i moge po dwóch tyg zacząć grać, ale po 2 miesiącach, w maju, na meczu złamałem sobie ręke w tym samym miejscu, tym razem złamanie było poważne, miałem nastawiane operacyjnie i 3 dni leżałem w szpitalu, gips miałem 6 tyg, i następnie miałem ponad miesiąc rehabilitacje... zrezygnowałem z gry w klubie, ale po nie całym roku po drugim złamaniu znów naszła mnie ochota na poważne granie o coś, ale nie wiem jakie jest ryzyko...

z kim mam się zkontaktować w sprawie powrotu na boisko?
a jak Wy myślicie, czy nie jest to zbyt duże ryzyko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
z lekarzem??
z trenerem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
no tak ale z chirurgiem czy lekarzem sportowym? czy to bez różnicy który?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 868
Najlepiej z obydwoma , będziesz miał pewność , a zdrowie jest tylko jedno , dlatego nie warto ryzykować. Mój kolega tak sobie powywijał i gips miał ponad 3 misiące.
(Dokładnie nie wiem , czy zmieniany co jakiś czas , ale przeszedł 3 operacje).
Tak samo jak ty grał , złamał pierwszy raz , drugi raz i trzeci raz , ma po piłce.
A więc Chirurg , Ortopeda i Sportowy , nie zaszkodzi a może pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pilkarze od A-Z szukam

Następny temat

Sto Lat Wikt !! :-)

WHEY premium