SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po przerwie. Od czego zacząć?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 425
Wiek: 20 lat.
Waga: 86 kg.
Staż: 3,5 roku.

Witam!:) Moj staz to okolo 3,5 roku. Ostatni rok to byl tzw. chvj , a nie ćwiczenie, ponieważ treningi robilem 1,2 (czasem 3) razy w tyg. Nie były one przeważnie zbyt przemyslane. Nigdy nie ćwiczylem planami z ulozonymi przez tych, którzy sie na tym znaja. Sprobowalem na wlasna reke experymentu nr 4 od Pumy. Choc cwiczylem przewaznie zamiast 4 dni w tyg. to 2 wybrane dni. Zaskoczyły mnie wyniki, które uzyskałem (bo wydawalo mi sie, ze strasznie olewająco podchodze do treningu, czesto opuszczalem cwiczenia, serie etc.) Wyniki były na poziomie tych które mialem (wg mnie w szczycie formy wtedy zajadałem Xpand+CP), a teraz taka moc na sucho. Potem miałem miesiąc przerwy od ćwiczen i teraz chciałbym wrocic na siłke. Od dwoch dni przegladam forum i stwierdziałem, ze dobry planem bylby dla mnie ten: https://www.sfd.pl/METODA_15-10-5_:_ALTERNATYWNE_PROGRESJE-t297420.html  Moze jednak sie myle i powinienem jakis inny trening wybrać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli zaczynasz po dlużezj przerwie to proponowąle bym raczej wdrożenie w postaci ACT.
potem możesz wejśc na plan Wodyna
a nastepnie gdy juz bedziesz gotow możesz -już w caleś ścisłości- powtorzyc E4 Pumy.

taki widziałbym tor ewolucji twojego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
fbw przez 2-4 tyg i ciśniesz splita masowego
"taki widziałbym tor ewolucji twojego treningu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 425
ja bardziej oponuje, zeby zaczac tym FBW, ale mam jeszcze jedna sprawe, bo szykuje mi sie mały zabieg pod koniec pazdziernika. Bede musial miec pewnie tydzien przerwy od silowni albo po prostu robic jakies treningi lajtowe i nie wiem jak to rozegrac :/ Bo nie chce przerywać jakiegos planu w połowie. Druga sprawa, ze mam troche do zredukowania i z tego co czytałem wynikało, ze redukcja nie powinna trwac dluzej niz 12tyg (8tyg optymalnie niby jest), a nie wiem czy w tym czasie zdaze sie dobrze "porobic". Chciałem naprawde zdazyc z forma na lato, bo sobie juz przez 2 lata obiecywałem i jak zwykle chvj z tego wyszedl Jakies propozycje/sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz zrobic tydzien przerwy w polowie cyklu- nic sie nie stanie ptzrz taki okres

a ACT na redukowaniu tym bardziej polecam

zreszta nie chcę siepowtarzać ale podtrzymuje to co napisąlem wcześniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej