SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po latach cykl mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Witam
Troche poczytałem i chyba się troche pozmieniało po latach jak nie cwiczyłem. Mam bcaa i kreatyne, omega3. Niby mam diete na mase i trening ale i tak chce biegać 30 min po treningu siłowym. I czy taka syplementacja będzie dobra:
BEZ FAZY NASYCENIA - dobrze czy nie ?

DT rano po sniadaniu omega3
30 min przed treningiem 5 g Kreatyny i 10 g bcaa mieszane razem
po treningu siłowym 5 g kreatyny i od razu na bieżnie 25-30 min biegania i po 10 g bcaa - może być?

DNT- Rano przed sniadaniem 5 g kreatyny 10 g bcaa mieszane razem ile przed śniadaniem ?
w trakcie dnia 5 g kreatyny po jakim czasie po posiłku??



Zmieniony przez - ralotm w dniu 2016-01-15 08:52:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
No to szczypta. A kichy mam stalowe jak Tytanowy Janusz.


Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2016-01-18 22:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Zadnej "fazy nasycenia" :) dnt 5g kiedy ci pasuje to tylko kreatyna zaden magiczny koks;) w dzien treningowy przed+po, bcaa tylko przed/w trakcie treningu, po wysilku nie ma sensu. W dnt odpusc bcaa bo jest zbedne. Pilnuj miski tutaj jest najwiecej roboty i najwiecej mozna zyskać.


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-15 09:40:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
duckland
Zadnej "fazy nasycenia" :) dnt 5g kiedy ci pasuje to tylko kreatyna zaden magiczny koks;) w dzien treningowy przed+po, bcaa tylko przed/w trakcie treningu, po wysilku nie ma sensu. W dnt odpusc bcaa bo jest zbedne. Pilnuj miski tutaj jest najwiecej roboty i najwiecej mozna zyskać.


Czyli bcaa przed i po treningu siłowym przed bieganiem, kreatyna przed treningiem i po treningu siłowym i bieganiu.
A rozumiem ze w dni nietreningowe kreatyne brać dwa razy po 5 gram tak ?

Jeszcze jedno pytanie: Co z kofeina na cyklu czy mogę przed treningiem pić kawe rozpuszczalną i zaraz po niej porcja kreatyny ?


Zmieniony przez - ralotm w dniu 2016-01-15 10:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
w dnt kreatyne wrzuc sobie raz, 5g i starczy w zupelnosci
mozesz pic kawe, nie ma tutaj przeciwwskazan, sporo suplementow przed treningowych ma w skladzie i kreatyne i kofeine, wiec nic tutaj sie nie gryzie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Bcaa mozesz w trakice treningu sobie popijac, krete mozna z wiekszoscia posilkow przyjmowac, warto sobie sypnac lyzeczke soli do shakera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
jak Cię w kichach nie poskręca to można po kawie pić kretę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
ja osobiście bym odczekał z 30 min bo kawa i zaraz picie wody po niej to bynajmniej dla niektórych
slaby pomysł aczkolwiek są i tacy co mają stalowe kichy i mogą zupę oranżadą popić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Pytanie brzmi czy Ty masz stalowe kichy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
kulsotwitz
warto sobie sypnac lyzeczke soli do shakera.


Po co sol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
kulsotwitz może sam sprawdzisz czy ty masz stalowe kichy
wypij kawę i za chwile napij się wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
Bcaa mogę razem w jednym szejkerze z kreatyną mieszać tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina - ile czasu przed treningiem

Następny temat

2 Kreatyna

WHEY premium