SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie po długiej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, a jak oceniasz plan po tych 6 tygodniach?
czujesz ze dalej jest progres? sila idzie?
wykonujesz go z checia?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sila w ciezkich cwiczeniach ciagle idzie do przodu.z malymi partiami niezbyt juz idzie do przodu, moze to tez jest spowodowane tym ze bardziej sie mecze w pierwszych ćwiczeniach...

Trening mi się podoba niby prosty ale jakos przypadl mi do gustu, pierwszy raz robie push pull.

Efekty wizualne tez są. W pasie stracilem z 2cm, obwod reki dobre +1.5cm. Waga okolo 1.5kg na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ja bym zostal jeszcze w takim razie
w koncu to redukcja, wiec nie ma co sie spodziewac cudow

co do spalacza cos probowales do tej pory?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do diety to obecnie na pewno nie jest to typowa redukcja. Obwod pasa chyba spada przez sama aktywność ktorej brakowalo i regularne posilki. Wegli jem okolo 200-250g dziennie.

Teraz chciałbym właśnie przechodzic na typowa redukcje a w przyszlosci ewentualnie dołożyć spalacz. Spalacza jeszcze nigdy zadnego nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
czyli nie mas zobecnie usystematyzowanej diety?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie wlasnie mam. Pisalem ze nie jest to teraz typowa redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
no to czas diete pod katem redu ustawic, wykorzystanie samego spalacza nie bedzie mialo sensu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem o tym dlatego chcialbym ewentualnie uzyc spalacza po jakims czasie bycia na redukcji bo wiem ze na poczatku zgubie tluszcz na samej diecie.

Czy moglbys zaproponowac spalacz jaki ewentualnie kupic przy pierwszym spotkaniu z tego typu specyfikiem?

Zapytam tez odrazu o trening na przyszlosc... Jak dlugo jeszcze proponujesz jechac tym planem? I co dalej ? Jakis nowy plan push pull czy moze sama zmiana np zakresu powtorzen wystarczy?

Dziekuje za wszystkie rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testowanie aplikacji dla początkujących

Następny temat

Klata - problem z siłą

WHEY premium