SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie po długiej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Redukować nadal jest co ,tylko sam nie wiem czy wycinać się do końca i potem powoli budować suchą masę, czy już przechodzić pomału na dodatni bilans pociągnąć mase do czerwca i znowu się wycinać.

Wieczorem wrzucę może zdj jak wyglądałem w listopadzie A jak jest teraz i moze doradzicie co zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie widze sensu w maksach podczas redukcji. Stawy przeciazysz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maksy nie, ale powiedzmy te 4 powtórzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
rowniez nie widze potrzeby az tak dojezdzac ukladu nerwowego wejdziesz sobie na ciezary jak ptzejdziesz na bilans dodatni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wyglądałem na początku listopada 2018r A kolejne zdj z dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś Nie chce się wgrać drugie zdj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś Nie chce się wgrać drugie zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
krzysio89
Maksy nie, ale powiedzmy te 4 powtórzenia ?


4-6p od czasu do czasu mozesz robić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
krzysio89
Coś Nie chce się wgrać drugie zdj





No jest troche fatu do zrzucenia. Ale sylwetka na tym duzo zyska.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Chciałem zapytać czy pomału zwiększając kalorie np 80kcal tygodniowo i delikatnie obcinajac interwały i cardio będę jeszcze przez jakiś czas chudł czy nie?

Pytam bo nie wiem czy pomału zaczynać zwiększać kcal czy czekać aż do zadowalajacego efektu ( jeszcze z 3tyg musiałbym redukować żeby spalić tyle ile bym chciał)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testowanie aplikacji dla początkujących

Następny temat

Klata - problem z siłą

WHEY premium