SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie+ poprawienie kondycji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

22

Waga

76

Wzrost

179

Cel treningowy

Siła+ kondycja

Staż treningowy na siłowni

Przed przerwą ok 1 rok

Uprawiane inne sporty

Chcę zacząć biegać lub pływać

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Profesjonalna siłownia

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Zastanawiam się czy na starcie warto coś brać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam.
Po dłuższej przerwie (ok 2 lat) ponownie mogę powrócić do treningów. Przez ten czas pracowałem w delegacji i strasznie się zaniedbałem. Celu wyznaczonego za bardzo nie mam jednak zależałoby mi na zwiększeniu swojej siły. Oprócz siłowni chciałbym zacząć biegać lub popływać w celu poprawienia kondycji. I tutaj moje pytanie: Jaki trening zastosować w połączeniu z basenem lub bieganiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
temat podwieszony pierwszy rok treningow wez etap 3, cwiczyc na silowni np. pon, sr, pt a biegasz lub plywasz we wtorek, czwartek sobote niedziela wolna, to jest propozycja Ty mozesz sobie polaczyc dowolnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pokaż cały rozkład na przestrzeni tygodnia jak byś to widział .

pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Wstępnie myślałem, że ma to wyglądać tak:
-Pon, Śr, Pt- Siłownia (planu ćwiczeń jeszcze żadnego nie mam)
-Wt, Czw- Basen lub bieganie (cały czas zastanawiam się która opcja lepsza).
-Sob, N- odpoczynek. Ewentualnie w sobotę dokładając coś na kondycje jednak nie wiem czy to już nie za dużo jak na początek.

Nie wiem czy to ma większy wpływ ale będę ćwiczyć w różnych porach dnia ponieważ pracuje obecnie na 3 zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja bym proponował na start 2 x FBW proste i 2 x biegi lub basen i zobacz jaka będzie reakcja .

pozdrawiam .

Co do planu zajrzyj w podwieszone ! cała masa gotowców .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik By Black_Shadow

Następny temat

Czas na zmiany - dziennik poczatkujacego

WHEY premium