SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownię

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 69 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Kiedyś sporo czasu spędzałem na tym forum jak i na siłowni. Niestety w pewnym momencie zrezygnowałem z treningów :( Postanowiłem jednak wrócić do wszystkiego i zacząć wszystko od nowa.

Tak więc wraz z nowym rokiem chce powrócić do treningów. Zaczynam już w poniedziałek. Bardziej od rozgrzewki i rozruszania się niż treningu. W drugim tyg chce już zacząć normalny trening. Problem w tym że nie wiem jak do tego się zabrać. Jaki trening robić? Ile razy w tyg ćwiczyć? Jakie ćwiczenia? ile powtórzeń? serii? Jakieś odżywki? Wiem jedno: dieta, dieta i jeszcze raz dieta!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

moze etap 3-4 jak już kiedyś trenowałeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 455
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split

Wiecej