SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłkę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
30ści ponad na kartu, ze sportem związany od zawsze, siłownia od szkoły podstawowej z mniejszymi lub większymi przerwami nie więcej jednak niż rok.
Niestety ostatnie 4 lata były bardzo dziurawe i udało mi się wytrzymać w stałym treningu z michą max 6 miesięcy.
W przeszłości kilka cykli kreatynowych, ogólnie zdrowy tryb życia więc nawet jak treningów i diety nie było to micha wyglądała przyzwoicie.
Od ponad 6 miesięcy bez treningu i z dziurawą dietą ale mam zamiar wrócić do żywych :)

Wyleciałem trochę z obiegu w ostatnich latach i potrzebuje trochę info wiedzy o suplach.

Cel - redukcja tkanki tłuszczowej 1-2 miesiące a później spokojne budowanie masy.

Pomyślałem, że pierwszy miesiąc rozgrzewka trening obiegowy (wszystkie partie na jeden trening) a od drugiego miesięczna redukcja.
Następnie chciałbym w końcu spróbować w swoim wieku jakiś booster testosteronu i na koniec jakaś kreatynka - kiedyś dobrze służyły mi cykle 3 miesiące krea na bardzo małej dawce.

Pytanie - czy to dobry pomysł?
Jakie są wasze pomysły na powrót co do supli.
- Jaki spalacz
- jaki booster testosteronu
- jaka krea

Może jednak inaczej to widzicie? Jeśli jak to jestem ciekaw sugestii.

Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz spróbować czegos opartego na DAA np https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_T-Steron-opis31652.html

kreatyna np https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html

Co do spalacza to jak już będzie zastój to sobie zarzucisz https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Nad boosterem testosteronu to ja bym się zastanowił, bo nie wiem czy w wieku 30 lat, aż tak bardzo go potrzebujesz, sam trening siłowy powoduje wzrost ilości testosteronu. W Twoim wypadku jak nie ćwiczyłeś sporo to ten testosteron może sam sobie krążyć. Ewentualnie coś tak jak kolega wyżej napisał, oparte o DAA. Są to tanie suplementy, więc można spróbować.

Kreatyna to najlepiej mono, standardowa dawka, taką jaką brałeś, zapewne 5g przed i po treningu 5g. To moim zdaniem dobra i odpowiednia opcja.

Jeśli chodzi o spalacz to zgodzę się z przedmówcą, że najlepiej w momencie zastoju. Najpierw skup się na diecie a następnie na "dodatku" do diety. Revex - 16 na początek to dobra opcja, bo nie posiada jakichś bardzo mocnych składników i jest dosyć łagodny i pozwoli rozpocząć redukcję. W momencie jak nie będzie już dawał efektów to możesz zmienić na mocniejszy. Zasada ogólnie jest taka, aby zaczynać od słabszych i z czasem zwiększać ich moc. Jest pełno rankingów na forach, sprawdź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i kreatyna

Następny temat

Szukam bardzo dobrej odżywki białkowej.

WHEY premium