SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na mate po złamaniu k. ramiennej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
Witam ponownie,
od zdjęcia gipsu minęło już koło 2 miesięcy. Myślałem, że po zdjęciu gipsu tydzień pomacham tą ręką i będzie wszystko wporządku . Tymczasem po miesięcznej rehabilitacji ja nadal nie mogę do końca wyprostować ręki w ramieniu, mam przedłużaną rehabilitację.
Z ręką czuję się już dość komfortowo, jednak gdy ćwiczę np. pompki to ciężko mi zrobić te 10... i ostatnio byłem na siłowni podnieść na klatę 20 kg ( tylko dla testu jak ręka) to cały czas mi coś strzela w łokciu, pomimo, że zrobiłem ostrą rozgrzewkę na ręce
Ręki nie miałem nastawianej, tylko zagipsowaną w gipsie podobnym przy złamaniu obojczyka- miałem go 2 miesiące.


Byćmoże ktoś się zna na tego typu urazach i mi napisze, ile mniej więcej minie jeszcze czasu aż wyrównam siłowo obie ręce oraz kiedy mi minie te okrope strzelanie w łokciu i nadgarstku?


pozdrawiam, Tomek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
podbijam temat:

problem jest taki, że gdy podnoszę ciężary, to strzela mi w łokciu
proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Wprowadz dużo żelatyny do diety.
Nie startuj na maksa.
Pamiętaj o dokładnej rozgrzewce... Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
biorę codziennie glukozaminę w dawce 1500mg to dobrze?
zrobiłem mały urlop od treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Czy dobrze czy źle to już zależy. Sprawa indywidualna. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
terapia manualna i mobilizacja stawu , rozciaganie tkanek okołostawowych i poizometryczna relaksacja to powinno was spotkac na rehabilitacji , jezeli nie to radze poszukac prywatnie , mozna by dorzucic rytmiczne cwiczenia stabilizujace i ew terapie trakcyjno kompresyjna dla rozpoznania i ew wzmocnienia zrostu kosci po zlamaniu
ja tez miałem złamaną ramienną i nie przeszkadzałą mi wrocic do sparingow , niestety staw barkowy owszem ;/ , pozdr ;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z trądzikiem

Następny temat

Urazy stopy

Wiecej