SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do zdrowego stylu życia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Dziś były moje trzecie pomiary. Jak na razie jest ok, bo tak jak wcześniej pisałam, ważniejsza jest dla mnie dobra, zdrowa sylwetka, niż szybkie efekty. Waga spadła, wymiary raczej w miejscu. Ale mierzę się nie od początku diety, czyli od lutego, bo nie miałam centymetra Do porównanie dwa wyniki:
19.03.2016 26.03.2016
Waga 69,3 kg 68,6 kg
Biust 94 95
Pod b. 76 76
Talia 70 70
Pępek 79 79
Biodra 97 97
Udo L/P 60/59,5 59,5/59
Łydka 35 35
Ramię 27 28

A przy okazji życzę wam kochane Wesołych, zdrowych i pełnych dobrego humoru Świąt Wielkanocnych!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
A sie mi wymiary pozlewały.... Sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
No poleciałam trochę na święta... w niedziele jakoś się trzymałam, ale wczoraj poległam na mazurku mojej bratowej... No ale dziś się biorę w garść i ciągniemy ten wózek! Po południu siłownia. Do wesela zostało mi tylko 18 dni, sukienki ciągle nie mam kupionej, więc muszę jakoś trzymać formę :)

Miski nie wrzucam z tych ostatnich dni, bo nie ma sensu.

Niestey ciągle mam katar i w dodatku od soboty mój starszy syn jest chowy, wiec znowu musiałam wziąć zwolnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Wczoraj był DT, zapomniałam tylko zrobić wpisu w dzienniku. Ale było ciężko. Po tygodniu choroby, po świętach moje mięśnie zapomniały, co oznacza podźwigać ciężary :) Czwórki mnie tak paliły, że dziś ledwo chodzę. Ale fajnie, bo nie było na siłce w ogóle ludzi - aż się zdziwiłam, bo najczęściej po obżarstwie zaczyna się taka "fala" nowicjuszy A tak byłam tylko ja i jeden chłopak, który tez jest "stałym klientem".

Rozgrzewka 5 min orbitrek
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach.
30kgx12 - seria rozgrzewkowa
40kgx15/ 45kgx15 - serie właściwe
50kgx8 - na koniec, żeby podbić ciężar, ale ledwo ledwo...

B1. wyciskanie sztangi skos góra
7,5kgx15/ 7,5kgx15 (na rękę)
B2. wiosło hantlami w oparciu o ławkę
10kgx15/ 10kgx15 (na rękę)
C1. Wyciskanie na suwnikcy
50kgx15/ 50kgx15
C2. wznosy tułowia z opadu
0kgx15/ 0kgx15
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
1 min., 50 s.

Rowerek 10 minut + rozciąganie

Dziś jak dam radę porozciągam całe ciało (ok. 30 minut), bo czuję każdy mięsień po takiej przerwie.
Co do miski, to wczoraj jeszcze wpadło ciasto. Dziś już od rana czysto i mam nadzieję, że tak zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Dziś się trochę porozciągałam.

Co myślicie o programie Focus T25 Shauna T? Chodzi mi dokładnie o filmik "Strech", bo reszty nie mam zamiaru ćwiczyć. Kiedyś zresztą zrobiłam cały program - świetnie buduje kondycję . Ale teraz chcę tylko skorzystać z rozciąganie i nie wiem, czy to będzie dobre. Do tego dorzuciłam jeszcze rozciąganie kanapowe - boli jak diabli!

Micha dzisiejsza nieudana. Ale dlatego, że od poniedziałku strasznie boli mnie brzuch. Podejrzewam, ze w wyniku świątecznego jedzenia.
Dodatki: papryka, pomidor, trio warzywne z biedronki (gotowana marchew, brokuł, kalafior), cebula, kawa, herbata, woda.
A, i dostałam okres, więc może i to potęguje też napięcie w brzuchu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Dziś mnie podkusiło, żeby stanąć na wadze... 70,5 kg! Cały miesiąc na marne Święta zmarnowały całą moją pracę. W sobotę się zmierzę, mam nadzieję, że chociaż tam nie będzie więcej. Wprawdzie mam @, ale u mnie jakoś szczególnie nie wpływało to na wagę. No nic, trzeba iść dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Jeśli pojadłaś w święta i do tego masz okres to nie ma co wchodzić na wagę. Zebrana woda i treść jelitowa mogą powodować wzrost wagi, który psuje nastrój. Na spokojnie zmierz się w weekend to będziesz mogła ocenić straty :P
tego programu Shauna T akurat nie znam dokładnie, robiłam Insanity i Insanity Max kiedyś. Shauna lubię. Nie wiem czego oczekujesz od tego rozciągania. Z moich doświadczeń pamiętam, że jego streching dawał radę, bo zakwasów nie miałam, ale też specjalistą od mobilizacji nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
paula - pocieszyłaś mnie
Co do Shauna - jeszcze tych mobilizacji nie ogarnęłam, więc na razie chcę chociaż się porozciągać. I właściwie to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Dziś trening B:
Trening B.
A. Martwy ciąg
rozgrzewka 30kgx15
40kgx15/ 40kgx15
B1. Wyciskanie hantli stojąc
7,5kgx15/ 7,5kgx15 (na rękę, oj było ciężko...)
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
32kgx15/ 32kgx15 (następnym razem dorzucę ciężaru)
C1. wypady
7,5x15/ 7,5x15 (na rękę, a powtórzenia na nogę, w superseriach to ćwiczenie mnie powala)
C2. uginanie nóg leząc
18kgx15/ 18kgx15
D. Pompki zamieniłam na rozpiętki
7,5kgx15/ 7,5kgx10+5 (po tym cwiczeniu wyglądałam jak burak, upociłam się ale dałam radę)
E. Dorzuciłam sobie ściąganie linki na triceps
8kgx15/ 10kgx12 (nie dałam rady dociągnąć, a nie ma pośredniego ciężaru)
Po treningu 20min aerobów na rowerku i rozciąganie.

Na razie nie piszę wcześniejszego cięzaru, bo dopiero wdrażam się z tym planem. Naprawdę jest ok, nie rozdrabniam się i nie motam na siłce, tylko robię konkrety. Potem mam czas i siłę na aeroby.

Miska dziś krótka, ale treściwa: papryka, mieszanka włoska mrożona, mix sałat, pomidor, ogórek, kawa, woda


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3213
Dziś od rana trening:
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach.
30kgx15/ 40kgx15/ 40kgx12 (brak mocy dzisiaj)
Na koniec 50kgx5 (naprawdę dziś nie miałam siły)
B1. wyciskanie sztangi skos góra
7,5kgx15/ 7,5kgx15
B2. wiosło hantlami w opadzie tułowia
10kgx15/ 10kgx15
C1. wyciskanie nóg na suwnicy
50kgx15/ 50kgx15
C2. wznosy tułowia z opadu
0kgx15/ 0kgx15
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
Czasu nie mierzyłam, bo nagrywałam się telefonem. Pierwsze powtórzenie do bani - za wysoko miałam pupę. Drugie dużo lepiej.

Nagrałam też przysiad do oceny - 40kgx12 powtórzeń.
Tylko jakby mi ktoś powiedział, jak wkleić filmik...
Pozdrawiam

A, i dziś dzień pomiarów. Waga podskoczyła na 69,9 kg, natomiast reszta wymiarów bez zmian



Zmieniony przez - goja33 w dniu 2016-04-02 12:04:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile watości odżywczych na kg masy ciala?

Następny temat

jaka guma na poczatek dla kobiety

WHEY premium