SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do treningó po złamaniu 4tej kośći śródręcza !!! Pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Tak jak w temacie. Rękę mam w gipsie od 5 tyg został jeszcze tydzień a ja już się martwię jak wrócić do treningów i do diety. Może mógłby kotoś mi zasugerować jakiś trening i przez jaki czas.

Myślałem o jakimś FBW przez jakiś miesiąc a później wejść na odrabianie masy którą straciłem co wy na to ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jeśli chcesz uzyskać pomoc w sprawie treningu usprawniającego dłoń to udaj się do fizjoterapeuty. Jeśli szukasz treningu jak powrócić do formy to pytanie do działu trening. Od siebie dodam, że mając rękę 6 tygodni w gipsie, to najlepiej jak udasz się na jakąś rehabilitację i wzmocnisz mięśnie dłoni. Na pewno wracając na siłownie zacznij delikatnie i jeśli odczuwasz ból, to zrezygnuj tymczasowo z ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rtg kręgosłupa

Następny temat

Szkoguttigrzybica jamy ustnej

WHEY premium