SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do siłowni po 1,5 miesięcznej przerwie(operacja)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

było 123 aktualnie 104

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

19

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła+wf,3 treningi w tygodniu na siłowni,starałem się co trening robić 20 interwałów

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Kiedyś 4 lata piłka nożna,chodzę na siłownie od tygodnia po długiej przerwie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

2200kcal -19kg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bez przeciwwskazań

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko,kreatyna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2189
Witam chciałbym kontynuować redukcje, którą zaniedbałem przez operacje. Mianowicie chodzi mi o rozłożenie makro na dalszą redukcję.PPM 2700kcal -500 czyli nadal 2200kcal.Czyli jaki rozkład makro? Dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zdecydowane zbyt mało. Wylicz poprawnie swoje zapotrzebowanie kaloryczne: https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2189
wychodzi ppm 2783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jeżeli dobrze policzyłeś to zacznij od 2500kcal, przyjmujesz 2g białka, 1-1,5g tłuszczu na kg masy ciała a reszta z węgli, ułóż przykładowy dzień z diety swojej pod to makro i wrzuć do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie tnij tak nisko, bo potem nie ma z czego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wklej tutaj wyliczenia. Na pewno nie PPM. Mylisz pojęcia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2189
Pomyliłem pojęcia, chodziło mi o całkowite zapotrzebowanie kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zgadza się. Jednak nadal nie wkleileś obliczeń.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taka ilość makro składników jest odpowiednia?

Następny temat

Ektomorfik - jaki rozkład makro?

WHEY premium