SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy po ciąży - Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Do stycznia jest szansa, ze jedząc czysto i karmiąc wciągnie Cie nawet wiecej niż te 4 kilo.
Tylko - jedząc czysto! :)

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Przed ciążą 64-65 kg przy 170cm wzrostu , ale na bank miałam dużo bf.. zaraz podrzucę zdjęcie, przytyłam sporo do 86-88, a teraz na ważę 74. Staram się jeść jak powyżej ( mi się wydaję, że zdrowo ) jeśli coś się nadaje do zmiany to proszę o radę :) Kilogramy powoli spadają, co do ćwiczeń to ja wykonywałam zgodnie z Twoją rozpiską do 4 tyg, potem własnie zaczęłam robić sobie te ćwiczenia na pośladki z Mel ( juz wiem, ze źle :P) i starałam się dużo maszerować z wózkiem :) teraz czuję się już od dłużsszego czasu jak przed ciążą i pewnie stąd ten zapęd do ćwiczeń. Teraz mam ciągnąć dalej te ćwiczenia od 4 tyg ? czy skoro zaraz będę mieć 8 tydzień po porodzie to robić te ćwiczenia na 6-8 tydzień ? Zagojone jest wszystko ładnie na szczęście :)

I wtedy po tych skończonych połogowych co można dorzucić po za spacerami ?




Zmieniony przez - asiula_6_9_91 w dniu 2013-11-04 20:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
A mając taki jadłospis jak mam to jest czysto :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak dieat może być z mojej strony proponowałabym troche ryb morskich dorzucić , dzikich.
Strączkowych, jezeli tobie to nie przeszkadza, Jedz więcej warzyw dużo sałatek zielonych. Uważaj na to co pijesz, nigdy nei ruszaj nic co ma kalorie
Bardzo szybko ci spadają te kilogramy wiec nie masz sie co martwic, Zrób sobie zdjęcie teraz.
I na prawdę wiem ze to brzmi dziwnie ale ze spacerów można zrobić dobry trening .Tak w ogole naucz sie chodzic i stac tak by ciało trzymać prosto nie poszczać brzucha do przodu i wyciągać sie w góre Trening jest coraz intensywniejszy i dalej po 8 tygodniu wprowadz ćwiczenia z piłką masz tam cały plan
I notuj produkty ktore jesz czasami i podaj nam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Ok :) Czyli wykonywać ćwiczenia z tąd ; https://www.sfd.pl/[art]_Ćwiczenia_w_ciąży_i_w_okresie_połogu-t451674.html zaczynając od 1wszego tygodnia ?
Dietę będę wrzucać, bo wiem, że inaczej popłynę, tym bardziej, że mam skłonności do głodówkowania, nie mam zbytnio potrzeby jedzenia a tak chociaż się pilnuję, a nie chcę znów spowolnić metabolizmu bo tak było jak się odchudzałam wcześniej...

A to dzisiejsze zdjęcia.. Jakoś w lustrze to lepiej wygląda :P
A zapomniałam dodać, że mam nogę krótszą prawą po operacji w dzieciństwie i dlatego tak stoję koślawo :D




Zmieniony przez - asiula_6_9_91 w dniu 2013-11-04 21:23:22




Zmieniony przez - asiula_6_9_91 w dniu 2013-11-04 21:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Jak widać dużo jest do zrobienia,....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dasz rade
nosisz wkładkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Nie nie :)
Mi się marzy fajna sylwetka, ale wątpię, że takową kiedykolwiek da się osiągnąć :D
Skóry spory naddatek jest, mimo że brzuch w ciązy wcale nie był wielki..
A pod skórą tłuszcz..

Zmieniony przez - asiula_6_9_91 w dniu 2013-11-05 13:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz krótszą noge to warto zasięgnąc opinii w tym temacie, jednak to bardzo obciąża kręgosłup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Byłam z tym u ortopedy i powiedział ze problem z biodrem lewym może być tego wynikiem i mam je oszczędzać a tak to nie ma żadnych przeciwwskazań do ćwiczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panika - czas poważnie wziąć się za siebie!

Następny temat

Od zera do bohatera po ciąży - DT

WHEY premium