SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
Witam.Mam 17lat, gram w piłkę od 2 klasy podstawówki..Tydzien temu byłem u lekarza bo podczas meczu miałem mocne bóle kręgosłupa.Okazało się, że w części lędźwiowej któraś z kości naciska na mięśnie,co powodowało spięcie mięśni i ten cały ból.Dostałem zakaz uprawiania jakichkolwiek sportów do końca listopada.Szczerze mówiąc to nawet mam zabronione bieganie.Za kilka dni zaczynam rehabilitacje i mam nadzieje,że do końca tego listopada wszystko będzie ok.Rozmawiałem z trenerem który doradził mi abym po kontuzji w grudniu pomału zaczął stopniowo wchodzić na coraz większe obroty i wracał do normalnych treningów,jednak zaproponował zacząć od siłowni i wzmocnienia wszystkich partii mięśni bo jednak przerwa będzie wynosila jakies 3mięsiące.I teraz pytanie do Was jaki trening wybrać,ja myślałem nad ogólnorozwojówką z małym obciążeniem na początek ale żeby zmęczyć mięśnie.Pomoże mi ktoś ułożyć plan??????????????????????????????Co prawda do grudnia jeszcze trochę jest ale chcę mieć to już za sobą.Z góry dzięki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golden foot 2011

Następny temat

Czy to są Buty Profesionalne (Fule) - Adidas Predator_X TRX

Wiecej