SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do życia - Chapter 275

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
a co za moto? ...ale jak bez kasku ?
1

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Dobry dziennik wracaj do zdrowia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
ASNF
bomba nie ucieknie, nie ma się co forsować i spieszyć - zdrowie jest jedno



Zgadzam sie w 100 %
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Foto z dzisiaj, dobrze że z łapy nic nie spadło bo 5 dych wciąż siedzi jak widać
















Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2016-07-13 10:13:54

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ziomuz dobrze wygladasz jest i tak dobrze :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
forma na wiejskie dupeczki idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tatuaż na bicu mistrzostwo

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Dobrze jest ... Jak tam zdrowie ? Ile na wadze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Zdrowie dobrze, nic mi nie jest, w głowie się nie kręci, nie mam żadnych mdłości, ogólnie czuje sie bardzo dobrze tylko zakaz jakiegokolwiek wysilku na okres minimum 3 miesiecy troszke mnie dobija, ale z krwiakami różnie bywa, od sierpnia zaczne krecic aeroby i zdrowo sie odzywiac bo apetyt i chęci do życia powróciły, moze jakies delikatnie pompowania bicepsa stojac bo na wadze 88kg ale brakuje tego nabicia, mam sie oszczedzac ale jakies hantle delikatne i aeroby raczej nie powinny zaszkodzic, chyba ze wczesniej prywatnie zrobic tomograf i sie doradzic neurochirurga co moge a co nie moge, psychicznie juz sie poukladalo w glowie bo burdel byl straszny, jakis tam mętlik jeszcze jest ale jestem pozytywnie nastawiony do przyszlosci, dzis bylem na silowni z kolega popatrzec jak ćwiczy to jakos smutno sie zrobilo

forma na dupeczki nie najgorsza tylko ta super skaryfikcja na głowie troszke to psuje ale kupiłem czapke z daszkiem nike która wszystko zasłania i jest git

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
hoduj włosy jak kai greene :D
zdrowia chłopie i ugadaj z jakimś dobrym lekarzem co możesz a czego nie by takie lekkie pompowanie bicepsa nie skończyło się źle czego Ci nie życzę

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

-Rozpiska- Cyklu i pytania "Deca+Enan"

Następny temat

Kiedy wprowadzic proviron do Pct - WAZNE

WHEY premium