SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Siema, mam kilka pytan
Na poczatku powiem ze cwiczylem 3 lata temu tylko na hantlach i gryfie lamanym, obciazenia mam ponad 50 kg, nigdy wszystkiego nie dalem rady podniesc :D przez te 3 lata nie cwiczylem ani razu wciagnal mnie alko i dragi, schudlem duzo bo waze tylko 66 kg ze wzrostem 178 z wazylem kolo 75. Chce zaczac znowo cwiczyc, pytanie jest takie czy cwiczyc sprzetem jaki mam na poczatek tzn czy bedzie on wystarczajacy czy zainwestowac i kupic lawke sztange itp. nigdy nie bralem zadnych suplementow, jak cwiczylem to z ziomkiem i nie mielismy pojecia jakie robic cwiczenia. chcielismy tylko jak najwiecej podniesc, doszlo do tego ze zerwalo mi sciegno w rece, nie wiem czy moge cwiczyc dalej i jesli tak to jakie robic cwiczenia, przez 3 lata naprawde sie zaniedbalem wiec prosze o zrozumienie,chcialbym wiedziec jaki robic cwicznia gryfem lamanym i hantlami, obciazenia mam naprawde sporo, na zdj ja teraz :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3880 Napisanych postów 45102 Wiek 188 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 338793
Ławeczka,gryf prosty(im dłuższy tym lepiej) + obciążenie.

Taki zestaw spokojnie wystarczy na pierwsze miesiące.
Później dorzuć drążek i poręcze i masz komplet.

Tylko 50kg obciążenia to za mało.Dokup.

I odsyłam do artykułu:

http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena FBW i ewentualna korekta

Następny temat

FBW do oceny, tylko sztangielki

Nutlove-choco