SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy po ciąży

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Witajcie!

Mam 25 lat, 167 cm wzrostu i ważę 75 kg! Gdy zobaczyłam wagę... jestem przerażona!

Wydaje mi się, że sporo „zawdzięczam” też braniu antykoncepcji przez te 7 miesięcy... bo nie wyglądam tak źle, ale jednak myślę, że waga nie kłamie (podobno tabletki te zatrzymują wodę i tak właśnie się czuję - spuchnięta). :(

Przed ciążą ważyłam koło 63-65 kg. Nie była to też sylwetka idealna ale nie było źle.

Moja córka ma już 8 miesięcy. Niestety w związku z komplikacjami w ciąży 4 miesiące musiałam spędzić praktycznie leżąc w łóżku, przytyłam wtedy (w ciąży) koło 15 kg. Wg zaleceń lekarza mogłam zacząć ćwiczyć dopiero 6 miesięcy po porodzie z uwagi na cesarkę i wiele komplikacji. W związku z tym, że w końcu dostałam pozwolenie na powrót na siłownie i basen zaczęłam treningi koło 2 tygodni temu.

Chodzę 3x w tygodniu na siłownie (45 min bieżnia (szybkie tempo), rowerek, orbitrek - po 15 min i potem trening siłowy kolejne 45 min) i 2-3x w tygodniu na basen (normalny trening z trenerem, dość wymagający). Jeżeli chodzi o dietę, myślę, że jest raczej racjonalna... może nie idealna, ale staram się jeść zdrowo. Postaram się też odstawić słodycze.

Co myślicie? Czy z takim „planem” uda mi się wrócić do formy? Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie.

Zaznaczam, że jestem na początku swojej drogi, więc bardzo proszę o wyrozumiałość. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Siłowy trening po aerobach to takie sobie rozwiązanie. Ale wypełnij ankietę do której dostałaś linka to będzie można powiedzieć coś więcej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, pomocy.

Następny temat

Dzień Kobiet !!!!!

WHEY premium