SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powody, dla których zaczołeś pakować

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6002

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Każdy z nas ma swoje własne powody, dla których zaczął wyciskać sztangi, ale gotów jestem się założyć, że dla wielu są one podobne. Podzielcie się tymi powodami... wg mnie najczęsciej spotykanymi są takie :


Panienki - Dla każdego nerwowego nastolatka, któremu nadmiernie buzują hormony, a nie jest w stanie skłonić dziewczyny do rozmowy, nie mówiąc nawet o kontakcie fizycznym, duże mięśnie wydawały się biletem do nieba. Popatrzcie na strony tytułowe wszystkich Muscle Mag International z ostatnich 10 lat. Na każdej jawi się potężny, muskularny facet z zabójczym uśmiechem oraz cycatą piękną panną owiniętą wokół małego palca. „Gdybym to ja miał takie muskuły" - myśli sobie nastoletni chłopak -„dziewczyny przylepiałyby się do mnie jak do miodu." Może i ta wymarzona wybranka w końcu by mnie zauważyła, gdybym nagle pojawił się z pulsującą piersią i 50 centymetrowymi ramionami pod ciasnym T-shirtem. Kiedy to w wieku lat piętnastu skoczyłem z 50 kg na zawrotne 55, byłem w szoku widząc, że dla panienek ciągle jestem niewidzialny.


Siłacze - W każdej normalnej szkole podstawowej, albo średniej na świecie znajdują się ci, którzy lubią znęcać się nad mniejszymi i słabszymi w celu poprawy swojej pozycji społecznej, wyżycia się lub sadystycznej przyjemności. Są to tak zwani klasowi siłacze. Każdy, kto kiedykolwiek padł ofiarą ich wyczynów i dostał w nos, nosi w sobie teraz pragnienie zemsty - konkretnie: marzy, by stać się duży i napakowany, wyobraża sobie jak tłucze takiego siłacza na amen, najlepiej w obecności całej szkoły. Takie imaginowane scenariusze były siłą napędową niezliczonych treningów w garażach i piwnicach. Dla mnie, jako byłego ślamazary i ulubionego celu klasowych osiłków, takie fantazje nigdy się nie sprawdziły. Tak czy inaczej, miło jest pojechać do domu raz na rok i popatrzeć sobie jak żałośnie i obwiśle wygląda teraz większość z tych klownów, paląc jednego za drugim i topiąc się w piwie w kiepskich knajpach.


Rozmiary - Podobnie jak młode dziewczęta boją się ciągle, że są za grube, młodzi chłopcy mają obsesje na punkcie bycia za chudym. Kiedy zaczyna się rosnąć, wielu młodych chłopaków wystrzeliwuje do góry w zawrotnym tempie, tak że zaczynają przypominać żerdzie na polu. Jeżeli akurat nie jest się gwiazdą kosza, nie jest to odpowiedni wygląd. Mali faceci mają jeszcze gorzej, bo ich męczy w całej złożoności kompleks Napoleona. Można śmiało stwierdzić, że większość nastoletnich chłopaków nie jest zadowolona ze swego ciała. Gdyby byli umięśnieni - myślą sobie - nie musieli by tak się czuć.


Brat - Kiedy starszy brat łapie masę, to z reguły bardzo inspiruje młodszego w rodzinie. To mój brat był pierwszym w naszej rodzinie, który zaczął pakować. Dwugłowe ramienia zaczęły mu rosnąć, widać było rozwinięty brzuch. W końcu dał sobie spokój i tutaj wyszła szansa ze ja mogę pobic wielkiego brata sylwetką...


Ja osobiście nigdy nie miałem problemów w szkole z kumplami, raczej bylem tym co był lubiany przez grono tych "pakerów". Z kobietami tez nigdy nie mialem problemów, mnie zainspirowało to ze moj brat był coraz wiekszy a ja stałem w miejscu albo i coraz gorzej wygladałem. W koncu zaczołem chodzić na siłownie, ćwiczyłem cięzko by było widac jakies efekty(bez wiedzy wiadomo jak to wygladało później trafiłem na SFD), brat mi ciągle mówił ze sie połamie czy cos takiego. Wg mnie ciązyła na nim presja ze moge go kiedys pobic, skończył z siłką na rzecz laski na ok 1,5 roku ja przez ten czas nabrałem troszeczke masy i juz nie byłem tym malutkim bratem, który boi sie tego starszego. Na bracie wzrosła widocznie presja bo znów zaczoł ćwiczyć

Chyba że znacie jeszcze jakies inne powody to prosze podać

Pozdrawiam i podzielcie sie swoimi powodami , które potem zamieniaja sie w codzienność



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-09 15:46:31

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
kopiuj wklej z www.paker.prv.pl to ja tesz umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
autor jest znany w innych dzialach z plagiatow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Widziałem ten temat na www.paker.prv.pl
i w prawdzie wzorowałem sie na tym artykule troszke ale nie kopiowałem całości troszke dopisałem sam ...

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-09 16:35:44

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 425
hehe ja pakuje zeby mnie mama nie biła ;)

MUDZIO NTM :D VITOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Mudzio -
Garci - łap soga za chęci

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56393
ja zaczalem bo bylem strasznie watly wazylem cale 60 kg miesni
przy wzroscie 187 teraz juz jest troche lepiej bo jest 95 kg i duuuuzo wiecej w obwodach.
drugim powodem bylo to ze sie nudzilem nie mialem zajecia a ze koledzy zaczeli chodzic to i ja pomyslalem a co mi szkodzi sprobuje i tak zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
lepiej chodzic na siłownie niż wpaść w błędne koło używek imprez i chuligaństwa... ci co kiedyś byli wielcy teraz pod burtnikiem grzeją...

P.S widziałem ostatnio kolesi co jeszcze rok temu byli ogromni teraz niestety juz tacy nie są , wiec nie dajcie sie zwieść że SAA to coś wspaniałego....

już było dużo postów na temat jasnej strony uprawiania sportów siłowych...
ja zaczołem bo jest to bardzo dobra forma odprężenia i zrzucenia gniewu codziennych obowiązków i problemów... lepiej w siłowni niż na ulicy...
a przynajmniej bedzie z tego jakis pożytek...

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2799
ja zaczloem pakowac jak zobaczylem takiego gostka jeden z najwiekszych ludzi w moim miescie bary ma takie ze hoy bylem i jestem jego idolem i chce byc taki jak on plecy tez ma nieziemskie wogole caly jest wy***any wali pewnie grono koksow ale bes tego takim nieda sie byc :) jak go kiedys poiznam mam nadzieje ze tak to zrobie mu pare fotek i wkleje na forum :)

Zmieniony przez - Cypiate w dniu 2005-07-09 19:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
^^ "bylem i jestem jego idolem" to ile mu jeszcze w łapie do ciebie brakuje ??

Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-07-09 20:40:10

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
mam pytanie idzie jakoś usunąć bądź zmienic tą ankiete ?? bo nacisnołem raz i przez 10 min sie nie zrobiło nic.. nacisnołem 2 raz i tez nic odswieżyłem i nagle tak sie podwójnie zrobiło

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magia stalowych fotek

Następny temat

Spadki..

WHEY premium