SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiedzcie mi o SYN PLEXE 89+

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1774
Panowie i Panie(jeśli w tym dziale się znajdą) mam pytanie na temat tego suplemenu treca. Piszcie wszystko co wiecie i wasze zdanie o tym produkcie. Z góry dziękuję.

FRAGMENT Z RAPORTU POLICJI

"(...) podejrzany zrobił dużą i małą potrzebę wewnątrz spodni celem uniknięcia odpowiedzialności..."

Wszystko trucizną jest i nic nią nie jest. O tym decyduje dawka.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1774
Dobra jedno wiem, że trzeba to łykać przed snem ( ale na jaki czas przed ), i kiedy jest wskazane najbardziej spożycie 2 dawki, chyba że odrazu mam walić 3 dawki bo w dni beztreningowe to wcisne to pomiędzy posiłakami a w treningowe?? odrazu po treningu czy nie ???

FRAGMENT Z RAPORTU POLICJI

"(...) podejrzany zrobił dużą i małą potrzebę wewnątrz spodni celem uniknięcia odpowiedzialności..."

Wszystko trucizną jest i nic nią nie jest. O tym decyduje dawka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"wasze zdanie o tym produkcie" --- nie polecam !!!

- ale poczytaj link podany przez verona i się zdecyduj !!!

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1774
Tego linka już czytałem na początku jest on na temat ale potem to jest jakaś dyskusja i wyzywanie się nawzajem. Soldiier dlaczego go nie polecasz ze względu na jego skład czy na cene. Jest to produkt stosunkowo nowy więc nie spodziewam się aby ktoś opisał mi swoje rezultaty po używaniu tego suplementu ale może jak ktoś taki się znajdzie,

FRAGMENT Z RAPORTU POLICJI

"(...) podejrzany zrobił dużą i małą potrzebę wewnątrz spodni celem uniknięcia odpowiedzialności..."

Wszystko trucizną jest i nic nią nie jest. O tym decyduje dawka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- dlatego nie polecam ??- po pierwsze -cena !!!! po drugie niepodoba mi się skład !! - (dla mnie jest to nieopłacalne !!)


pozdro !!






>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ja kupilbym oddzielnie skladniki ktore zawiera Syn Plex wtedy wyjdzie stosunkowo lepiej moze nie cenowo ale na pewno jakosciowo

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
.:: Członek-mafia.suple.hardcor.pl ::.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syn Plex 89+

Następny temat

thermal... POMOCY

WHEY premium