SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększone węzły chłonne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Mam pytanie. Od poniedziałku (1.09.08) zaczęłam się kiepsko czuć. Przez pierwsze dni objawiało się to bólem. Miałam niesamowicie bolesne skórcze od lewego biodra az do kolana. Momentami nie mogłam się ruszyć z miejsca. Powtarzało się to przez kilka dni. W piątek ból był jeszcze bardziej silny i nawet siedzenie sprawiało mi problem. Ledwo chodziłam. Wieczorem zauważyłam powiększenie węzłów chłonnych. Następnie pojawił się katar i kaszel. Momentami dusiłam się. W sobotę temp. w ciągu kilku minut zmieniała mi się od 34 stopni do 38,5.. momentami robiło mi się słabo. Cały czas mam problemy z oddychaniem, a szyja niesamowicie mnie boli. Do tego nie moge nic jeść. Każdy ruch powoduje ból. Nawet, kiedy pale papierosa boli. nie wiem co sie dzieje? ktos pomoze?

Święte jest zioło błogosławione! Duszę i ciało leczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
mlodazeta
ktos pomoze?

Tak, dając bardzo dobrą radę: idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kolejna mądra osoba...
Zdecydowanie do lekarza.
Na co czkasz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Jutro idę do lekarza.

Święte jest zioło błogosławione! Duszę i ciało leczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
To jakiś wirus mam dokładnie takie same odjawy, szczególnie powiększone węzły chłonne na szyji i karku, byłem u lekarza w czwartek dał mi antybiotyk i wysłał mnie na krew. Jutro ide do kontorli.

Ps Temperatura od 34 stopni ??

Zmieniony przez - bobson44 w dniu 2008-09-07 19:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
No właśnie o to chodzi, że mam obniżoną temperature. Osłabienie organizmu czy coś. I raz sprawdzam jest 34, a sprawdzam polgodziny pozniej i jest 38...;]

Święte jest zioło błogosławione! Duszę i ciało leczy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik - Artykuł

Następny temat

Tlusta skoras na twarzy

WHEY premium