SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie barków, trica i bica (coą ala armagedon)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Witam od tygodnia stosuje 4 dniowy plan trennigowy wygląda on tak:
pn
klatka
wyciskanie skos głowa w dół 16/14/12/10
wyciskanie skos gł w góre 14/12/12/10
rozpiętki regresja 10/15/20
wtorek
barki
wyciskanie sztangi z zza karku 20/16/12
podciąganie sztangi do karku 20/16/12
wznosy hantli bokiem 20/16/12

superseria triceps + biceps

wyciskanie francuskie stąły ciężar 12(10) powtórzeń+ uginanie sztangi stojąc ( w regresji 12/16/20)--> zaczynam od tricepsa, biceps, triceps,biceps, triceps, biceps, triceps, oczywiście z przerwami

ściąganie linki wyciągu górnego do dołu, * nie wiem czy tosie tak dokładnie nazywa, stoje przed wyciągiem przodem uginam rące o działają w zakresie 90 stopni, od wysokosci pasa, do nóg lecą) ostatnio stłay ciężar 4 serie po 12 potózeń, w to wplecione uginanie jednej ręki w oparciu o kolano (tak moja wybitna nazewnicza twózczosc) w regresji 8/12/16
i na koniec 1-2 serie ćwiczenia zwanego 21 (choinka)

czwartek
plecy
podciąganie sztangi w szerokim uchwycie 16/14/12/10
w wąskim uchwycie takie same powtórzenia
ściąganie wyciągu górnego do klatki ( na zamiane co dwa tygodnie raz szeroki raz wąski uchwyt) 16/14/12/10
na koniec czasem wbije wiosłowanie w opadzie tłowia czy jak to sie zwie, leże na brzuchu pod kątem 45 stopni do podłża i przyciągam sztabge, 1-2 serie, pierwsza seria 20 powtózen, druga do upadku miesnowego ( wychodzi pare wiecej powtózen) robie to zeby przepompowac plecki
piątek, to samo co we wtorek, ale myślałem nad zamianą wyciskania zza głowy, na z przed głowy
nogi dodam do klatki, brzuch zaczynam robic trenning brzucha wg arniego :d
powiedzcie co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Krzych666:
Jak sie ma stwierdzenie:
"Jeżeli już to rozpiętki."
do tego cos napisal tu:
https://www.sfd.pl/temat269838-strona6/ 
???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale co o tym sądzić skoro nie wiadomo co i jak?
zalecam poczytać posty podwieszone, skonkretyzować cele i odpowiedzieć sobie w oparciu o dostępna tam wiedzę- my możemy twoje wątpliwości rozwiewać ale nie "tak z niczego" jak tutaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
dla mnie bomba

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
jak nie wiadomo co i jak, napisałem plan trenningowy, moze nie skonkretyzowałem celu, priorytetem są barki, tric i bic, ogólnie ramiona, dieta jest i wiecej chyba nie potrzeba dopisywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a długo już trenujesz bo albo nie doczytałem albo nie napisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
nie no tego fakt, nie napisalem, nie wiem pztam )bez ironi czy to wazne ile trenuje, w lapce ejst 38.5, po trenningu ok 40, trenuje od ok stycznia, z tym, ze sensowne przemyslane, bardziej poprawnie technicznie trenningi mam od 2, 3 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
strasznie skaczesz chyba z obciażeniami bo różnica w powt. jest znaczna, poza tym jeśli trenujesz na masę to ilośc powt. jest za duża, nawet jeśli chcesz robic serie kształtujące kapilary to powinieneś robić ich mniej.
rozłożyłbym też troszkę inaczej grupy by nie trenować w ciągu trzech dni pod rząd tricepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
powiem szczerze, ze dobre dziala na mnie wicej powtozen nawet przy budowaniu masz, chodzi o klatke, plecy,barki
co do tricepsa, fakt pracuje w pn przy klatce, we wtorek, a pozniej dopiero w piatek, przy plecach jakos nie bardzo go czuje, bardziej przed ramiona i bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
ilość serii na klatke jest nawet dobra!b. dobra!! na barki za dużo, rozpietki góra do 16 powtórzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Skoro sie trzymasz takiej liczby powt to lepiej sie skoncentruj na regresjach(po rozgrzaniu paroma lekkimi seriami w progresji). W ten sposob nadal masz korzysci z wiekszych obciazen. Sadze tez iz regres jest na tyle ciezki ze przy tej ilosci cwiczen wystarcza 3 serie robocze, tym bardziej ze chcesz robic te miesnie 2 razy w tygodniu).

Ufam ze cwiczenia sa sprawdzone, ale oprocz pominiecia nog widze jeden powazny blad: podzial tygodniowy. Kiedys tez robilem podobny cykl(az za podobny. Prawde mowiac, tylko triceps mialem ZA duzy, wiec nie tracilem czasu na niego)...sugeruje:

PON klata, bary(Odwrotna kolejnosc), triceps(Odwrotna kolejnosc)
WT plecy, tylne bary, biceps(Odwrotna kolejnosc), przedramiona

CZW bary(obecna kolejnosc), triceps(obecna kolejnosc), brzuch, lydki
PT , przysiady5*5, uginanie nog5*12, tylne bary, biceps(obecna kolejnosc)

W CZW i PT koniecznie regres, a w PON i WT szybciej skonczysz robiac progresje (oszczedzasz na rozgrzewkach, poza tym inna intensywnosc...).

Skoro nogi traktujesz jak traktujesz, to po prostu zrob okrojony, szybki i nie meczacy wielka liczba powt ich trening. Prawdz maksa i jedz nogi na 80% przez 6 tygodni. Skracaj przerwy. Potem sprawdz czy poprawil sie wynik, odczekaj tydzien i mozna od nowa na zmienionych ciezarach.

Tylko nie wysadz kapilarow;)

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Podoba mi się nie obraz sie ale sobie go zapisze na miam skromnym dyszczku
(kilka rzeczy bym z chęcią zapożyczył) Naprawde mi ise podoba aż ci dam soga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy- zagrożenia

Następny temat

Dominujace Wlokna a Trening Cykliczny

WHEY premium