SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Power name nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Czesc mam mozliwosc zdobycia odżywek tej firmy.. Ale nic o niej nie wiem:d moze ktos juz kupowal jej produkty??

Ceny maja niskie

Kreatyna 500gr za 40zl
bialko WPC 80 za 47zl 1kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
firma mi nie znana
wolałbym już pewniejsze produkty a jeszcze tańsze od podanych przez ciebie
a mianowicie:

mono vitalmaxa 500g -36,50zł
wpc80 ostrowia 800g -28zł

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Hmm w sumie masz racje :P ale na jedbym z for opisywali ze nie syf/ dodam ze w ofercie maja dextroe 0,5kg za 9zl :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
dektroza czyli glukoza, jak najbardziej może być w takiej cenie, można kupić zdecydowanie taniej wystarczy znaleźć firme zajmującą się dodatkami do żywności; 1,5kg z Olimpu 30 zł więc 0,5kg masz za 10zł, do tego masz 6 punktów, więc nie ma się czym podniecać; ja bym się na Twoim miejscu mocno zastanowił.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Hm,m w sumie :P powiem tyle opis bialka sprzedawcy to jakby troche drozsza ostrowia

WPC 80
zle sie rozpuszcza i nie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Jakiś tydzień temu zaopatrzyłem się w WPC 80% Power Name i powiem wam tyle, że jest to naprawdę rozsądna alternatywa dla Ostrowii. Za 2 kg zapłaciłem w sklepie 75zł czyli porównując to z małymi opakowaniami Ostrowii 800gr wychodzi nawet nieco taniej jeśli wziąć pod uwagę koszt przesyłki. Jeśli zaś chodzi o trudności ze znalezieniem jakiś info na temat tej firmy to wynikają one z faktu, że Power Name jest to inicjatywa sieci sklepów Fit-Sport. WPC jest rzekomo sprowadzane ze Szwajcarii od producenta u którego zaopatrza się także jedna z największych polskich firm produkujących odżywki. Czyli te odżywki są wynikiem inicjatywy takiej jaką planuje SFD (która mam nadzieję zostanie zrealizowana). Jeśli chodzi o rozpuszczalność i walory smakowe tego produktu to moim zdaniem są nieco lepsze niż naturalnej Ostrowii. Jednym zdaniem to WPC mogę z czystym sumieniem polecić tym, którzy liczą się z każdym groszem (szczególnie opłaca się kupno bezpośrednio w sklepie bez bogacenia poczty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
rozsądny sprzedawca nie sprowadzi do sklepu produktów niewiadomego pochodzenia, a produkty PNN są takimi produktami;

Zmieniony przez - stódentkat w dniu 2006-12-01 20:16:38

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Jak to niewiadomego pochodzenia? Sieć sklepów Fit-Sport sama sprowadza surowiec od producenta, a nazwa Power Name została nadana przez fit-sport dla serii odżywek, która co prawda narazie nie jest szeroka, ale ma to ulegać zmianie. Przecież na forum też padł pomysł, aby wprowadzić serię odżywek pod szyldem SFD. A sieć Fit-Sport jest w Łodzi od 4 lat i stopniowo otwieraja nowe oddziały, więc chyba shitu nie promowaliby własną marką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Ja kupilem 250gr bialka WPIS i musze powiedziec ze nie wy***ka :d skad to wiem zjadlem jedno rano na czczo i potem pilem w robocie:P

<tak sie zlozylo zbyt pozno obudzilem sie na sniadanie>:P
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy Super Amino 2000 Ultimate

Następny temat

PROBLEM !! CO DALEJ ??

WHEY premium