SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PowerMass Professional

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
tylko Twoje posty spełniają w/w kryteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1718
nie chce mi sie gadac :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
Luz [;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
a ja bede pił po treningu bo tylko 1 kg kupiłem tego, poznij dokupie jakis inny gainer

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
no i jak tam panowie ,ruszyło sie cos w sprawie tego power masa?strona nadal w przebudowie...w sumie to moj pierwszy cykl na jakimkolwiek gainerze będzie...staż mam 16 miesięcy na siłowni ale ostatnie 2 to troche ciężko z treningami bo pracuje za granicą i nie było czasu więc z ręki zjechało z 40 na 37 ale takiego za to na zyle;)wiec myśle czy lepiej pyknąć cykl taki po 150gr produktu (wystarczy na 46 dni) czy jednak jechać wedle zalecen i sypać 300 dziennie.jakies sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 990
Według braków w diecie. Ułóż dietę i tam gdzie brakuje to geiner. W dni treningowe od razu po treningu. Jeżeli nie możesz zjeść jakiegoś posiłku to możesz go zastąpić geinerem, ale bez przesady ryż i mięcho też trzeba jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
no i z tym ryzem i miesem pojawia sie problem....troche doba za krótka:)nie licze na ogromne przyrosty ale sprowadzilem sobie tego power masa głównie by nie tracic na wadze w tak zastraszającym tępie no i moze powrócić do dawnej sylwetki....a i zeby uzupełnic a moze nawet zastąpić diete bo bez niej cięzko wogóle mowic o treningu:(mało snu i brak odpowiedniej diety ogranicza o ile nie uniemozliwia treningi:(więc kupiłem gainer.....wiem ze słaby....ale to tak na próbe-jak pisałem to moj pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6155
Lepsze 7kilo tego gainerka czy 4,5kg gainera 1 vitalmaxa ? Na leszpe cuda portfel nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Pat82 - nie robi się cyklu na gainerze. Co to uzupełniania nim braków w diecie - lepsze jedzenie w proszku niz brak jedzenia.

Jeśli chodzi o porównanie do vitalmaxa 1 to cenowo, składowo (przynajmniej z tego co pisze na opakowaniu) o wiele lepiej wychodzi power mass.
Jak z rozpuszczalnością i smakiem - nie wiem, nie próbowałem power massa i nie mam jak porównać.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
jeśli chodzi o rozpuszczalność i smak to i jedno i drugie jest wg mnie dobre. Smak waniljowy jest całkiem przyjemny,jak lody waniljowe ;) A rozpuszczalność jak już wcześ niej pisano,bardzo szybka.
Dzięki za sprostowanie chung li, jak dotąd mnie power mass pomaga uzupełnić dietę a raczej ją wspomaga bo mało białka spozywam,ale wzrost masy odczuwam stosując go zaledwie 2 tygodnie (DT 100 gr po treningu i po 50gr po sniadaniu i obiedzie, DNT 50gr po śniadaniu i po obiedzie) a zatem plus dla power masa bo stosuje go dość oszczędnie a efekty są...az strach pomyśleć co by byłlo gdybym mógł spac ponad 6 godzin i miał prawidłową dietę....:) ogólnie polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dextro Juice

Następny temat

Czy moze tak byc???

Wiecej