SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny problem, pękające naczynia krwionośne.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Ćwiczę 4 miesiące, wczoraj udało mi się wycisnąć 70kgx4 na skosie głową w dół. Kosztowało mnie to sporo wysiłku, myślałem, że ciśnienie mi twarz rozsadzi, spojrzałem w lustro i co się okazało... Pękła mi żyłka w oku i w ogóle na całej twarzy w niektórych miejscach, zwłaszcza w okolicach oczu. Czy nie robić więcej tego ćwiczenia? Czy to przejdzie? A jak robić to jak uniknąć takich incydentów? Będą sogi za konstruktywne wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 375
Idź do lekarza. Możesz mieć problemy z kruchością naczyń krwionośnych i/lub krzepliwością krwi. Pewnie zaordynuje Ci coś z "rutyną" czyli związkiem będącym głównym składnikiem np. osławionego "rutinoscorbinum". Nie daj się jednak zbyć, niech Ci da skierowanie na badanie krwi! Nie martw się jednak, jeśli nie masz innych objawów charakterystycznych dla nieskiej krzepliwości krwi. Pewnie połykasz trochę rutyny i będzie gites. Jednakże, jeśli masz częste krwotoki np. z nosa, i to akie które cięzko zatamować - strzeż się i nie lekceważ.
Przepraszam za lekko chaotyczny układ wypowiedzi, ale nie mam zbyt wiele czasu.
Zdrowia życzczę :)

W życiu nie liczy się tylko siła i muskuły...
ważny jest jeszcze fryz!
Johnny Bravo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Żyłki w oczach pękają, tak to już z nimi bywa. A co do twarzy to hmm... Wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
mi pekaja na bicepsach i w okolicach klatki po ostrym treningu ;/ denerwuje mnie to poniewaz nieładnie to wyglada... tak jakbym sie czyms kuł lub nożem skrobał ;-p co mysliscie o tym ? podobno rutinoscorbin zamyka naczynia krwionosne ale niewiem co i jak.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1836
Napewno idz do lekarza
Byc moze to wina nadcisnienia
Gdy ja mialem przez jakis okres podwyzszone to na treningu potrafila mi pocieknac krew z nosa ( kilka kropelek )
ale to tylko takie moje domysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 375
Billy, patrząc na Twojego "avatara" doszedłem do wniosku, że wiesz o czym mówisz

Zmieniony przez - zukko w dniu 2006-03-22 12:24:09

W życiu nie liczy się tylko siła i muskuły...
ważny jest jeszcze fryz!
Johnny Bravo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Wyciskanie na skosie ujemnym nie jest raczej dla poczatkujacych. Jesli juz ktos chce je wlaczyc do swojego planu treningowego to abslutna podstawa jest brak problemow z cisnieniem. Opisujesz, ze podczas wykonywania innych cwiczen poleciala ci krew w nosa wiec prawdopodobnie z cisnieniem jest cos nie tak. Wniosek z tego taki, iz na pewno musisz wyciskanie na skosie ujemnym zostawic w spokoju. Udaj sie tez do lekarza. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Nie nie panowie, spokojnie. Krew z nosa nigdy mi nie leciała (a mam 18 lat), jedynie raz jak dostałem mocno z łokcia z półobrotu to po włożeniu palca do nosa był lekko czerwony, ale ani kropli nie poleciało. Krzepliwość mam dobrą. Wykonuję to ćwiczenie co 2 tydzień zmieniająć z wyciskaniem płaskim, robię to od 1-2 miesięcy i było ok. Dopiero po wczorajszym treningu tak mi ciśnienie w twarzy skoczyło, przy innych ćwiczeniach wszystko jest ok, a nie oszczędzam się. Więc moje pytanie brzmi czy zrezygnować z tego ćwiczenia, czy próbować dalej (boję się, że kiedyś mi mocno te żyłki popękają na całej twarzy i będzie kupa...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Na razie daj sobie z tym cwiczeniem spokoj zwaszcza ze jestes poczatkujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 375
Na Twoim miejscu, spasowałbym z wyciskaniem w negatywie na jakiś czas. Pozażywał preparat o nazwie "Rutozyd". I spróbował po 45 dniach leczenia.
Powinno by lepiej. Ale i tak sugeruję wizytę u Doktora Wilczura
Pozdrawiam

W życiu nie liczy się tylko siła i muskuły...
ważny jest jeszcze fryz!
Johnny Bravo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 375
Nomen omen, jeśli popękają Ci żyłki na całej twarzy to będzie to stało w logicznej korelacji z Twoim nickiem

W życiu nie liczy się tylko siła i muskuły...
ważny jest jeszcze fryz!
Johnny Bravo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W pytanie

Następny temat

miesnie piszczelowe

Wiecej