SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potzrebny plan na WSZYSTKO !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13


Witam wszystkich.
Wzrost: 182 cm
Waga:70 kilo
Staż: Ćwiczyłem już na siłowni, ale nigdy przez dłuższy okres niż dwa tygodnie.
Mam ogromną prośbę otóż potrzebuję planu treningowego na rzeźbę. Jak widać na zdjęciach mam lipomastię i głównie zależy mi na tym, aby się jej pozbyć. Jestem na diecie od ok. 2,5 miesiąca i schudłem 13 kilo. Dieta pod nadzorem Pani dietetyk. Mam 12% tłuszczu także mieszczę się w dolnej granicy. Naprawdę mam już tego dość. Już na brzuch postanowiłem sobie, że będę robił A6W, ale kompletnie nie wiem jak zabrać się za klatę. Dieta jest ułożona przez lekarza i powiedziałem ,że zacznę ćwiczyć na siłowni także będzie więcej białka i węglowodanów. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 lat

Waga: 70 kilo

Wzrost: 182 cm

Cel treningowy: Pozbyć się lipomastii i wyrobić sobie rzeźbę

Staż treningowy na słowni: praktycznie zerowy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka, hantle, sztanga, drążek, możecie pisać co mam dokupić

Dieta: Mam dietę od Pani dietetyk

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
TO nie lipo tylko gino i to jakie! Boże masz większe cycki niż nie jedna nastolatka... Chłopie idź z tym do endokrynologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a z czego chcesz rzezbic przeciesz ty masz niedowage chyba że potrafisz zrobic to z gałazki, człowieku twój cel to masa , a pomoc moze ci w tym jedzenie i nie żadne panie dietetyczki, tylko jedz pozadne posiłki regularne , pij litrami mleko i trenuj .
A6W to gniot żaden program to treningu wiec sobie go odpusc.
1.niewiem czy to lipomastia czy ginekomastia, ale spytaj sie lekarza nawet choc rodzinnego. (chyba ze pytałes)

Plan narazie dla ciebie to :

1.przysiad z sztanga na barkach
2.podciaganie na drazku podchwytem
3.wyciskanie sztangi na ławce poziomej
4.wyciskanie żołnierskie

i KONIEC buduj fundement pod dalsze treningi, i koniecznie jedz pożadnie, niewiem co to za pani dietetyk, ale uważam że to strata kasy, wystarczy poznac podstawy tematu i zajadac dobrze.

pytania? dlaczego tak a nie inaczej czy ten plan jest napewno dobry, gdzie biceps ITD ??? ODPOWIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
"Waga : 70 kilo
Wzrost : 182 cm
Cel treningowy : Pozbyć się lipomastii i wyrobić sobie rzeźbę"

"Jestem na diecie od ok. 2,5 miesiąca i schudłem 13 kilo. Dieta pod nadzorem Pani dietetyk"

ta pani dietetyk to jakaś znachorka ? Ona chce cię chyba zagłodzić na śmierć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
rafalm nie chce oceniac ale pewnie mysli że jak na chlopaku zostana kosci to lipomastia zniknie. tylko że jak by troszke przytył i trenował to by tak bardzo tego nie było by widać. według mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Generalnie pani dietetyk minęła się z celem. Czytałem, że ciężko się pozbyć czy to lipo, czy ginekomastii bez skalpela. W lżejszych przypadkach - dieta i trening, a z czasem to zniknie. :) Tak jak chłopaki doradzają - masuj! A pani dietetyk niech Cię nie głodzi, to nie BMI a poziom tkanki tłuszczowej ma się liczyć. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
Chłopak ma gino na 99% i nie wiem z czego jeszcze chce się odchudzać. Idź na usg klatki piersiowej i zrób badania na testosteron itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba

Następny temat

fbw czu dobre?

WHEY premium