SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potwierdzenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1377
Potrzebna mi mala porada i potwierdzenie ze w miare dobrze kieruje sie rozspiska. Mam do dyspozycji nastepujace suplementy: Kretyna mono, L-glutamina, ZMA, Wegle + wit,omega3.
Kreatyna - 5g po treningu
Glutamina - 5g rano i 5g przed treningiem
ZMA - wiadomo 3 tans przed snem
Wegle - raz dziennie po treningu razem z kreta (50gr), raz dziennie bo nie zalezy mi na zbytnym tyciu
Czy taka rozspiska jest w miare dobra, czy moze wywalic jakis produk albo zmienic dawkowanie ? Mam jeszcze w zapasie BCAA ale chcialem ominac. Prosze o rady, z gory dzieki, wiem ze jest tego duzo w search ale mi chodzi o to wlasnie polaczenie.

Nie szata, lecz cialo zdobi czlowieka...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5745
kreatyna rano naczczo 5gr i 5 gram po treningu,reszta chyba dobrze choc z ta glutamina to nie wiem ja bym wzial 5 gram ranoi 5 gram na noc, ale roznie to ludzie wybieraja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
glutamina 3g przed treningiem 3g po i przed snem 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na zimowa mase??

Następny temat

alkochol a cykl

WHEY premium