SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potszebna POmoc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Witam. Mam 17 lat i ćwiczę na worku 150/50 jego waga 95 ćwiczę na nim około już 4 miesięcy posiadam również ławeczkę gryf 100 kg nakładu gruszkę refleksową . Moje pytanie jest takie doradzie mi jaki mam wybrać trening mam czas w domu . chciał bym zacząć jakiś określony trening z workiem i rozciąganiem . Może macie jakiś dobry trening napisany w grafiku co i jak wykonywać . z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Idź na trening bo sobie kuku zrobisz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
a znasz jakiś taki trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 991
Scorpion pisze o treningach w sali przy instruktorze.Mowiac kuku mial na mysli ,ze wyrobisz sobie zla technike.Popieram jego zdanie , bez trenera nauczyc sie walczyc jest to praktycznie nie mozliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
a nie znacie jakiegoś treningu takiego na początek jakieś rozciąganie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
takie że
by wykonywać w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
Pisząc kuku, zapewne miał na myśli nie tylko złą technikę A ćwiczenia jakie możesz wykonywać w domu to np. ćwiczenia na kondycje, wytrzymałość, siłę czy też zwyczajne rozciąganie.

Nie bede ci teraz rozpisywal wszystkich cwiczeń bo taki temat był już nie jeden (I NIE DWA ) więc wystarczy poszukać. Ale tak m.in. to mogą być pompki - jeśli bardzo dobrze idą ci te normalne to możesz spróbować na 1 ręce, na poręczach czy też z klaśnięciem, skakanka, bieganie, brzuszki i wiele innych (czyli taki trening ogólnorozwojowy).

A tak najlepiej to idź na jakąś sekcję SW !!! Bo sobie naprawde możesz coś zrobić cepując w worek :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dokładnie. Idź na sekcję albo sobie odpuść... A poza tym używaj wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
I słownika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia i Sztuki walki

Następny temat

6 Brygada powietrzno-szturmowa

WHEY premium