SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje rady

temat działu:

Kreatyna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 76
WITAM
Zakupiłem na allegro gainera i kreatywne w skład zestawu wchodzi WHEY MASS BUILDER
4500 g (folia)
+
GRATIS KREATYNA 250g

link do aukcji:

http://allegro.pl/gainer-whey-mass-builder-4-5kg-kreatyna-250g-free-i2434088834.html

Może mi ktoś napisać jak wykorzystać ta kreatyne do gainera? chodzi mi o to jak ją dawkować czy z gainerem czy osobno, oraz chciałbym uzyskać odpowiedź czy brać się za kreatyne czy nie ?

Przypomnę że ćwiczę już 10 miesięcy na sucho co najmniej 3 razy w tyg.
mam 19 lat i ważę 80 kg. Do tego uprawiam czynnie sport (piłka nożna) z 3 razy w tygodniu. dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Czy brać to już zależy od Ciebie znasz działanie kreatyny więc sam chyba wiesz. Co do dawkowania na pewno nie łącz z gainerem standardowe dawkowanie kreatyny: 5g przed i po treningu w dni nietreningowe rano naczczo z 15 min przed śniadaniem i w ciągu dnia pomiędzy posiłkami jak najbardziej na pusty żołądek. Łączenie preparatu z odzywkami typu Whey czy gainer upośledza wchłanianie produktu. Dodawanie kreatyny do odżywek typu gainer przez producenta ma na celu zmylenie proporcji białka w głowie konsumenta i zaoszczędzenie kasy a nie poprawa jakości jak to czasami piszą.... Pozdro

...

...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 794
kreatyna tak jak kolega pisal, gainerka wg brakow w diecie...
ew po treningu

Zmieniony przez - maguras w dniu 2012-08-19 20:15:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krea-Genic

Następny temat

Creatine Vitargo

WHEY premium