SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady kogos kto sie zna ... Bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Emano zamierzam kupic sobie jutro paczke odzywki bialkowej mysle ze gosciu w sklepie mi powiec co jest dla mnie odpowiednie. I mam tu kilka watpliwosci ktore moze rozwieja osoby zazywajace bialko.


Czytalem gdzies ze taka odzywka bialkowa stymuluje intensywne wydzielanie hormonu wzrostu jak sie do tego ustosunkujecie to prawda ?

Jak mam to zazywac ? Z woda czy tak jesc jak proszek

Daje to w ogole jakies efekty ? Dodam ze mam w bicepsie 34 cm i czy cos mi podskoczy jeszcze i czy wybije sie troche do gory mam 174 cm.

Dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10638
L. przecz. artykułów
--------------------------------------------------------------------------------
3

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
gościu w sklepie ******li kompletne bzdury... nie słuchaj go , zmień go , zmień sklep... i serio Ci mówie :) a Ty w ogóle to chcesz urosnąć , czy budować mięśnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
dobry trening stymuluje intensywne wydzielanie hormonu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+carbo+białko?

Następny temat

Shock w przerwie między kreatyną

WHEY premium