SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady doświadczonych kolegów

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, mam do Was parę pytań, ale na początek wypełnię ankietę:
Wiek [18]
Waga [62 kg]
Wzrost [176~ cm]
Cel do osiągnięcia (Masa)
Staż (ok. pół roku)
Aktywność fizyczna (ogólnie ćwiczę planem przygotowanym przez Mawashiego, skończyłem trening dla początkujących, za 3 tygodnie skończę trening dla średniozaawansowaych)

Diety praktycznie nie prowadzę żadnej, jem kiedy chcę i co chcę. Przez cały ten okres kiedy prowadzę trening widzę, że poprawiła się moja sylwetka i teraz pytanie, czy warto by było zakupić jakieś suplementy? Czekam na Wasze opinie i porady

Pozdrawiam Kamil.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
Bez diety zapomnij o jakichkolwiek suplementach, chyba że lubisz wywalać kasę w błoto, ale w takim przypadku lepiej podziel się z kimś potrzebującym ;) Ba, ćwiczenie z celem "masa" bez diety to tylko strata czasu. Początkowe "bum" masz już za sobą i jak nie zaczniesz prawidłowo się odżywiać to nici z budowania masy mięśniowej.

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
no i rozumiem, a czy jest ktos na forum, kto moglby pomoc mi ulozyc diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
wskakuj do działu odżywianie i czytaj podwieszone tematy. Nikt diety za Ciebie nie ułoży, nie jest to spowodowane naszym lenistwem [no trochę też ;)] ale po prostu bez wiedzy na ten temat daleko nie zajdziesz, nie zawsze będziesz mógł jeść zgodnie z ułożoną rozpiską i dlatego ważne aby mieć pojęcie o temacie i wiedzieć np.: jakiego "substytutu" użyć :)
W dziale odżywianie znajdziesz praktycznie cała [podstawową ;)] wiedzę jaka będzie Ci potrzebna aby ułożyć sobie jakąś dietę po czym możesz ją zaprezentować i poprosić o ocenę.

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
no luzik rozumiem, dzięki za odrobinę chęci ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta na rzeźbę

Następny temat

trening domowy

WHEY premium