SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady doświadczonych kolegów

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, mam do Was parę pytań, ale na początek wypełnię ankietę:
Wiek [18]
Waga [62 kg]
Wzrost [176~ cm]
Cel do osiągnięcia (Masa)
Staż (ok. pół roku)
Aktywność fizyczna (ogólnie ćwiczę planem przygotowanym przez Mawashiego, skończyłem trening dla początkujących, za 3 tygodnie skończę trening dla średniozaawansowaych)

Diety praktycznie nie prowadzę żadnej, jem kiedy chcę i co chcę. Przez cały ten okres kiedy prowadzę trening widzę, że poprawiła się moja sylwetka i teraz pytanie, czy warto by było zakupić jakieś suplementy? Czekam na Wasze opinie i porady

Pozdrawiam Kamil.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1288
Bez diety zapomnij o jakichkolwiek suplementach, chyba że lubisz wywalać kasę w błoto, ale w takim przypadku lepiej podziel się z kimś potrzebującym ;) Ba, ćwiczenie z celem "masa" bez diety to tylko strata czasu. Początkowe "bum" masz już za sobą i jak nie zaczniesz prawidłowo się odżywiać to nici z budowania masy mięśniowej.

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 160
no i rozumiem, a czy jest ktos na forum, kto moglby pomoc mi ulozyc diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1288
wskakuj do działu odżywianie i czytaj podwieszone tematy. Nikt diety za Ciebie nie ułoży, nie jest to spowodowane naszym lenistwem [no trochę też ;)] ale po prostu bez wiedzy na ten temat daleko nie zajdziesz, nie zawsze będziesz mógł jeść zgodnie z ułożoną rozpiską i dlatego ważne aby mieć pojęcie o temacie i wiedzieć np.: jakiego "substytutu" użyć :)
W dziale odżywianie znajdziesz praktycznie cała [podstawową ;)] wiedzę jaka będzie Ci potrzebna aby ułożyć sobie jakąś dietę po czym możesz ją zaprezentować i poprosić o ocenę.

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no luzik rozumiem, dzięki za odrobinę chęci ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta na rzeźbę

Następny temat

trening domowy

Whey vit