SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady co do Mojejego 1 cyklu odżywkowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
Witam,

Ćwicze na siłowni juz od dlugiego czasu, (3 lata) z przerwami, zaczolem majac 17 lat. Teraz jestem 8 mc w cugu. Moje wyniki sa zadowalajace, ale oczywiscie nie dla mnie. Nigdy nie bralem zadnych odzywek gdyz trenujac Sambo, trener odradzal mi. Teraz juz poswiecam sie tylko i wyłącznie siłowni.

Mam 40 cm w bicepsie 110cm w klatce. 195 cm na 95 kg. Jest to idealna proporcja (tak mi mowia).

Mimo to, wciąż podniecają mnie wieksze ciezary. Najbardziej załamany jestem tym ze osiągnolem swoje maximum ( przynajmniej wg ciezarów) od 3-4 miesiecy nie ma progressu. Co prawda robie superserie - siła + rzeźba. No ale chyba celem kazdego jest jak najwieksza ilsoc ciezarow do wyciskania.

Pomimo mojej teżyzny jest sporo osob mniejszych odemnie i bioracych wiekszy ciezar na klatke odemnie ( mam swira na tym puncie + podciaganie :D).

Czekam na propozycje co do mojego cyklu. ( SIŁA + rzeźba )
Spalanie??? chyba to nie dla mnie

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): wyśle jak wrzuce na komputer

Wiek: 21

Waga: 95

Wzrost: 195

Cel cyklu: Siła

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: Sambo / Piłka ręczna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: brak

przewidziane finanse na cykl: 500 zł

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 3lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 624
Pisałeś, że stoisz w miejscu z ciężarami i, że potrafisz ćwiczyć 7/7... To może w tym tkwi problem. Na wskutek przetrenowania cięzary nie idą do góry.

To tylko moja hipoteza.

Jeżeli pomogłem przyznaj SOG-a;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
Zainwestuj tak na początek w jakąś dobrą kreatynę . To ruszy Cię na pewno, jeśli nie miałeś do czynienia z odżywkami. To na taki mały początek:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
polecam na poczatek kreatyne olimpu1250 lub vitali zielona do tego bcaa jako antykatabolik(np 1100 z olimpu) i zma na regeneracje dobra dieta trening i znow bedzie szlo doprzodu

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Przy takich funduszach pokusilbym sie o zestaw:

Mono/Jablczan
AAKG Hardcore
Recovery Drink ktory przydalby Ci sie zarowno po silowni jak i po pilce recznej np

ewentualnie bialko do brakow w diecie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
no dobrze, dziekuje za odpowiedzi.

prosiłbym zeby bardziej rozwijac nazwy odżywek , bo same nazwy malo mi mowia.

wydaje mi sie ze to bedzie 1 z 2 kuracji jakie zamiezam zrobic w tym roku, gdyz obawiam sie ze moj organizm szybko przezwyczaji sie do zazywanych substancji ( wiem to z doswiadczenia innych uzywek ).

rozumiem ze kreatyna zwiekszy moje mozliweosci silowe, w takim razie pytanie. Jakie sa nowosci rynkowe juz sprawdzone?? Jak dawkowac?

Białko
, jako zamiana wody z kreatyny na mieśnie. Nowości rynkowe? Jak dawkowac?

Regeneracja? nie wieze w te wszystkie napoje regeneracyjne. Jestem przezywczajony do treningu dzien w dzien, nawet na silowni bylem w stanie cwiczyc 7/7 dni w tygodniu, teraz jest ciezej ze wzgledu na prace/sesje. Wiec do regeneracji mam sceptyczne podejscie, wydaje mi sie ze wystarczy SEN :D.
(moze to tez miec podklad oszczednosciowy ;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
nikt sie nie wypowiada a ja wciaz nie wiem w co mam inwestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Mimo to, wciąż podniecają mnie wieksze ciezary. Najbardziej załamany jestem tym ze osiągnolem swoje maximum ( przynajmniej wg ciezarów) od 3-4 miesiecy nie ma progressu. Co prawda robie superserie - siła + rzeźba. No ale chyba celem kazdego jest jak najwieksza ilsoc ciezarow do wyciskania.

aby podnościc coraz wieksze ciężary trzeba co jakiś czas je obniżać, cos jak ściśnięcię sprężyny aby po tym uzyskac eksplozje zgromadzonej w niej energii, z tego co piszesz wynika bowiem, ze starasz sie cały czas przec do przodu jak przysłowiowy ruski czołg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Nie wierzysz w regeneracje ?! :O
https://www.sfd.pl/REGENERACJA-t169370.html 

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
wiem o co Ci chodzi, nie skupiam sie tylko i wylacznie na sile, rzezbe idzie w parze, co do klatki (bo o to tu chodzilo) robie mase powtorzen , 60x15 , 70x12 , 80x8, 90x4-5, 100x2. W zaleznosci od dnia :D.

nie robie tylko i wylacznie sily typu 100 x1 110 x1 itd.( bo to trening silowy)

rzecz w tym ze ciezary mi stanely , nie idzie dalej i wtym tkwi problem.

Co do regeneracji . nie przekonuje mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodz o to, że powinieneś różnicować obciążenia na treningu.

to co wkleiles raczej przeszkadza w dobrym treningu na siłe.

jesli już to bym to oddzielił, lub zastosował regresję.


np. w jednym dniu mala ilośc powt. 8-4 i czsami mniej

a w kolejnym 12-8

lub -jka wspomniałem regrasja, czyli; zaczynasz po dobrej rozgrzewce i seriach dochodzących[np. dwóch] od najwyższego z danym dniu obciążenia i wykonujesz 4-6 powt, potem zmniejszamy cały czas obciązenia i zwiekszamy ilość powt., np. 8/1-/12/15 i czasami więcej.


ale zdaje sie mieliśmy mówiż o suplementacji; przypomnij więc dokladniej o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
tak wracajac do suplementow , interesuje mnie trening sila + rzeźba, narazie jestem przekonany do kreatyny i zastnawiam sie nad bialkiem. Ale potrzebuje konkretnych nazw i dawkowania. Czekam rownierz na inne propzycje.

Co do treningu, nigdy takiego nie probowalem, trening regresowy mhmmmm, wprowadze go w zycie.

Czekam na nastepne podpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL 4 suple?????????

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium