SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 884
Witam mam ulozona diete tylko troche malo posilkow bo nie mam czasu na ciagle wchlananie ;]
Mam pytanie mam gainera NUTREND Winner 14 / 6000g i OLIMP Gain Bolic
oraz ostrowie czy ma sens zebym jadl gainera 3 razy dziennie po 100gram i ostrowei 3 razy po 30g czy troche za duzo ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jak musisz dostarczać prawie 400g prochu to znaczy, że nie masz diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 884
Musi to na rusi po primo.
Ale nie licze kalorii nie chce mi sie siedziec i liczyc ile zjadlem na sniadanie mam akurat to co napisalem i sie zastanawiam czy to nie za duzo odzywek twoja odpowiedz jest bez celowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
Skoro nie liczysz kalorii i masz mało posiłków to raczej nie masz diety;)ja jade na diecie 3g białka/kg ,4g wegli/kg,tłuszcze1g/kg,staram sie budować w mirę suchy miesien,połowe dostarczam z pozywienia druga połowe z odzywek i jest dobrze.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Odżywki nie zastąpią prawdziwego jedzenia. One mają być uzupełnieniem diety w makrosładniki a nie być jej zastępstwem. Węglowodany poza okresem okołotreningowym powinny mieć niskie IG, a Ty chcesz ładować w siebie 300g maltodekstryny dziennie!. 90g białka...to ponad 50% mojego zapotrzebowania, ważysz ponad grubo ponad 100kg że tyle potrzebujesz? Jak Ci się nie chce liczyć to lepiej zajmij się czym innym, chyba że lubisz sobie pomachać hantelkami dla zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Na początku warto liczyc. Z czasem poznasz swój organizm i juz bez dokładnego liczenia bedziesz wiedział co dla Ciebie jest dobre i jak rozplanowywać proporcje makroskładników. W moim przypadku tak było.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na wznowienie treningu, dziwne wymagania...

Następny temat

Thyro+masa

WHEY premium