SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy z bicepsem i trickiem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
Witam. stoję z progresem na bicepsa i tricka , juz od 2 miesięcy prawa stoi na 38 a lewa na 36.5.Mój plan reningowy na te partię ciała to :
Bieceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM/ 12kg x10 x17kg x 8 25 kg x6
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”) 8kg x10 10kg x10 12kg x8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU” tak samo jak stojąc podchwytem.
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 8kg x10 10kg x8 i 12kg x6
i tricek:
Triceps:
WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE: 6kg z10 ,8kg x 6 i 10x6
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA:8kg x10 ,10kg x8 i 12kg x8
PROSTOWANIE RAMIENIon PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC 10kg x10 , 12.5kg x8 i 15.5kg x 6

Tricepsa i biecepsa robie tylko raz w tygodniu moze to zamało ? trenje juz od 1 roku na powaznie przez też trenowałem ale maiłem przerwy ;/ Wielkie dziękie za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Spróbuj połączyć biceps i triceps w superserii i postaw na technikę oraz większą ilość powtórzeń :) Pozamieniaj wymień sobie ćwiczenia np: młotki, uginanie sztangielek z supinacja siedzac, uginanie ramion na bramie, pompki diamentowe. Triceps ogólnie jest większy zapodaj mu też 4 ćwiczenia. 4 ćwiczenia 3s 12-15p w superserii i powinno coś ruszyć.

Zmieniony przez - tutti129 w dniu 2014-03-22 13:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
Zawsze się staram się robić z techniką :) dlatego nie mam powalających obciążeń ;) Spróbuje pozmieniać ćwiczenia . Poczekam jeszcze a inne odp ale wielkie dzięki za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
moze zamiast katowac osobno, polacz je z grupa synergistyczna?
np klata+tric, plecy+bic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
ja robie teraz abs + bic i plecy i tric ? przed miałem klata +bic i nogi tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To może coś takiego spróbuj

Plecy + tył barków + biceps
off
Klatka + przod/bok barków + triceps
off
Nogi + brzuch
off
off

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
Dzięki za odp OzzyMG ale niestety wole plan 5 dniowy, wiem niektórzy mówią ze to strata czasu ale już 1 jechałem planem 3 dniowym i byłem b. zmęczony a po 5 dniowym czuje się świeży ( jeśli można tak to określić ) . A mam jedno pytanka tego lewego co coś robić extra na niego czy sam się wyrówna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rób tak samo jak prawego, może się wyrówna a może nie - nikt nie jest symetryczny :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to ja dodam od siebie: może czas dorzucić trochę żelaza na sztangę i "poszarpać"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 382
heheh . mam nadzieje ze się wyróna but prawa fajnie wyglada a lewa juz nei zbyt :/ a najlepsze jest to ze lewa jest silniejsza :D popróbuje a macie może jakiś dobry plan na tricka i bicepsa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 362 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4374
spróbuj tak jak DreamEvil napisal, skoro do tej pory robiles przez rok ciezarami niezbyt duzymi, stawiajac na technike, to teraz daj może wieksze i "poszarp"

"Bo talent to 10 procent, reszta to morderczy trening"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z hudymi rękoma

Następny temat

Sprawdzenie diety

WHEY premium