SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy SPECJALISTÓW ! - czyli WAS :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Hej . Z góry zaznaczę fakt, że mam świadomość ile podobnych tego typu treści postów i artykułów jest.. ALE no właśnie jest ALE, przeczytałem ich wile i niestety żaden mi nie przekazał tego co chciałbym wiedzieć.. każdy mówi co innego.. i powstaje bałagan.
-TAK WIĘC DO RZECZY ( mam prawie 24l, 170cm, 55kg) problem polega na tym że nie mam w sobie w ogóle tłuszczu, już jakiś rok temu próbowałem przygody z siłownią , garnierami itp.. marne skutki z 3kg i stop.(może dlatego że 0doświadczenia i marna wiedza w kwestii tego tematu. Z analizy składu ciała wyszło mi że jestem chodzącą wodą i mięśniami..
Jako, że jestem już coraz starszy, chce w końcu jakoś wyglądać..:P
-I TU ZACZYNA SIĘ W SUMIE SEDNO MOJEJ PROŚBY DO WAS!!!
Doradźcie , podpowiedzcie jak zdobyć tłuszczyk ..
** SZCZEGÓŁY : pracuje dużo fizycznie, mam szybką przemianę materii, budowa raczej mizerna.. nic a nic jak 24l a może max 17 l .. a wiec kiepsko. przypominam (24l, 170cm, 55kg).
MOIM POMYSŁEM LECZ NIE WIEM CZY DOBRYM JEST:
1) Na zaostrzenie apetytu - Dibencozide magnum ??
2) Rano śniadanko i troche po nim jakiś garnier (odżywka) na mase- tylko jaka??? Magnum8000?
3) Obiadek po nim z godzinke znów odżywka na mase - ?
4) kolacja po niej myśle żeby pić jakieś białko.. ale JAkie?? to dobry pomysł??

*** PROSZĘ WAS , JEŚLI MACIE CHWILKĘ I TROCHĘ DOŚWIADCZENIA PRZECZYTAJCIE CAŁOŚĆ I DORADŹCIE MI JAK OBROSNĄĆ W TŁUSZCZYK...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Chłopie, te wyniki to możesz olać, nie są zbyt wiarygodne. a ta masa mięsni 49.6 kur.wa, to zostałoby tylko 5 kilogramów na narządy wewnętrze, kości, krew itd więc coś się tutaj lekko nie zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Bez sensu temat

Swoją droga wrzuć no zdjęcie jak wygląda człowiek bez tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
Dlaczego temat bez sensu ?? a może ktoś ma podobne problemy i chciałby przybrać tłuszczu .. nie mięśni nie rzeźby a tłuszczu... i nie wie , nie ma pojęcia jak to ogarnąć ... a jest zwykłym człowiekiem .. i szuka pomysłu rady od innych którzy już wiele próbowali .. i maja ta wiedze ... Bo postów ułóż super diete.. z tego i tamtego , chodź na siłownie , rób to i tamto jest dużo , ale wszystkie i tak w gruncie rzeczy sprowadzają się do tego jak zbędny tłuszcz zamienić w mięsnie i być ,, napakowanym '' ... A ja chce waszej opini i rad na tych kilka punktów , czy myślicie że takim w sumie normalnym , przeciętnym odzywianiem i wspomaganiem się odżywkami można przytyc (nabrać tłuszczu ) oczywiście w odniesieniu do cech takie jakie JA mam , a nie osoba np z tendencja do tycia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
AA i tez przy okazji żeby nie kupować w ciemno tych wspomagaczy , poprosiłem Was o doradzenie mi czegoś , ocenienie tego co tam wymieniłem .... czyy to taak wielee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Po co chcesz obrosnać w tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
tak jak napisałem , bo go nie mam .... co mi z tych mięśni które w pracy mi sie wyrabiają(i kiedyś na siłowni) jak na nich nić tłuszczu nie mam ... i tym samym to brzydko wygląda .. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Każdy chce mieć niski bf, tylko Tobie się on nie podoba ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
hehe , no wiem , wiem ... dlatego inne posty na podobne tematy mi nie odpowiadają ,,, bo sprowadzają do czegoś innego , niż ja szukam .. Bo nie zaprzeczam , fajnie wyglada łapka , brzuch , nogi jak sa umięśnione ,, ale jak to jest połączone z odpowiednia ilościa tłuszczu .. a nie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Czyli Twoim mięśnie kulturystów na zawodach są "połączone z odpowiednią ilością tłuszczu" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11
oo właśnie o tym zapomniałem wspomnieć .. ohydne jest to jak wyglądaja kulturyście ... chodzące mięśnie .. ;/ własnie takie bez tłuszczu ... i to mi się nie podoba ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Dobra, ale Ty w tej chwili chodzącym mięśniem nie jesteś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, tanim kosztem

Następny temat

Platki Owsiane

WHEY premium