SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 420

Formularz - Proszę o pomoc

Mezczyzna

17

Waga

76

Wzrost

184

Cel treningowy

Stracic tluszcz, wyrobic miesnie

Staż treningowy na siłowni

2 miesiace

Uprawiane inne sporty

Z

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Domowe warunki, sztanga, hantle, lawka

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad 20 kg, 40kg lezac na lawce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Witam

Mam na imię Bartek, postanowiłem coś zmienić w swoim życiu i wziąłem się za podnoszenie ciężarów w celu spalenia tkanki tłuszczowej której jest trochę na moim ciele. Ćwiczę już od ponad 2 miesięcy i z 81 kg spadłem do 76 kg. Tylko ze brzuch jest jaki był, tłuszcz zalega i są faldy gdy siedzę, widok nie jest przyjemny. Wiec najwidoczniej robię coś źle, jadam normalne posiłki, obiady i śniadania. Unikam paczkowanego żarcia, czipsów, słodyczy i rożnych zapychaczy. Nie jadam smażonego jedzenia.

Ćwiczę w warunkach domowych, jestem w posiadaniu dwóch sztang, kilku hantel, mnóstwo rożnych ciężarków od 2kg do 10 kg no i ławka.

Chciałbym się dowiedzieć od WAS, jako iż wielu z was ma doświadczenie w tym i mogli by mnie naprowadzić, wyjaśnić co robię źle, co powinienem jadać, dodać dietę czy coś. Dodam ze ćwiczę od poniedziałku do piątku od 30 min no 1 godziny.

Mój dotychczasowy trening polegał na aerobiku z mała ilością treningu siłowego. Zrzuciłem te kilka kilogramów co chciałem zrobić tylko ze wciąż ten tłuszcz.. :( Informacje o wzroście i wadze oraz wieku:

Wzrost: 184 cm
Waga : 76 kg

Na koniec dodam ze moim celem nie jest wyrobienie dużych mięśni, chce po prostu się pozbyć tłuszczu i mieć widoczne mięśnie, głównie brzucha i klatę ponieważ to są miejsca na których mi najbardziej zależy.

Jeśli macie jakieś porady, instrukcje proszę, piszcie to mi naprawdę pomoże piszcie w temacie co robić, proszę nie odsyłajcie mnie do innych tematów wole jak coś jest adresowane bezpośrednio do mnie, wtedy to ma większy efekt i pomoże mi się zmotywować do dalszych ćwiczeń. Dodam ze nie jestem jakimś siłaczem, z podnoszeniem ciężarów zapoznałem się niedawno. Kompletny amator. Niecały rok temu doznałem złamania lewego nadgarstka i dłuższy wysiłek z ciężarami sprawia mi ból co trochę mi wszystko utrudnia..

Chciałbym zamknąć ten rozdział i otworzyć zupełnie nowy, udowodnić tym którzy mi mówili ze zawsze będę taki sam, ze się mylili i ze jednak udało mi się osiągnąć ten cel.

Wypełniłem również ankietę ponieważ chciałbym również usłyszeć opinie profesjonalisty. Mam nadzieje ze zrobiłem to poprawnie.

Dziękuje i Pozdrawiam!
Bartek.

Zmieniony przez - pieczar22 w dniu 2013-11-12 11:24:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147326
"Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):"

Patrząc na twój poziom wytrenowania - proponuje .

http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ogólnorozwojowy

Następny temat

Trening do oceny

Fruzelina