SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy+ocena

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, chciałbym aby ktoś ocenił i dał jakieś korekty ktore będa napewno nieuniknione.

A więc ćwicze na siłowni około 2 lat i od poł roku muay thai mam 18lat, 167cm wzrostu i 70 kg wagi moje wymiary to:
Klatka piersiowa: 101cm
biceps: 35cm
udo:53cm
łydka:40cm
pas:83cm

Moja budowa to raczej mezomorfik a % tłuszczu to ok 20%-25% przez brzuch (widac zarysy kaloryfera te 4 gorne a na dole tluszczyk). Ćwicze 3 serie na kazda partie 3-4 cwiczenia po 12-15 powtorzen na serie

Plan treningowy
Pon:Klata,brzuch + nogi co dwa tyg (nogi sa najmocniejsze z wszystkich parti )
wtorek: muay thai
sroda:biceps,triceps,przedramie
czwartek:muay thai
piatek: plecy,barki
sobota:zaczalem biegac po pracy 5-6km

Chciałbym zrzucić tak do 67kg zachowujac jak najwiecej sily i miesni czy jest ten plan w miare ok ? suple to Bcaa i zaczalem jesc jablczan kreatyny i dieta taka w miare utrzymuje. Jest ktoś w stanie wskazac mi dobra droge i czy dobrze jest do tego biegać z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1161 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19823
wrzuć przykładowy jadłospis, nie da sie ukryc ze dieta to klucz do sukcesu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie problem jest z dieta napisalem ze w miare utrzymuje ale tylko tak zeby ograniczac tluszcze wiecej wegli i najwiecej bialka ale nic konkretnego ale jestem osoba ktora nie ma predyspozycji zeby samemu gotowac i utrzymywac diete. Chodzi mi bardziej o opinie planu i biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1161 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19823
Nie da się ukryć najlepszym treningiem jest trening siłowy później z czasem można dodać hiit czy cardio bo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23685 Napisanych postów 255748 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320594
Planujesz się odżywiać w systemie IF ?

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dokładnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest ktoś w stanie udzielić jakichkolwiek rad ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 9056 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98418
Wrzuć zrzut diety z jednego z ostatnich dni. Piszesz o ograniczaniu tłuszczy itd. Pokaz jak to wyglada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niejasności przy układaniu diety

Następny temat

Pytanie odnośnie IF - weglowoadny czy tłuszcz?

MenS