SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy! to mój początek,nie wiem co i jak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
witam chodzi mi o to aby dosc szybko wyrzezbic swoje cialo,nie wiem od jakich treningow zaczac jak dawkowac kreatyne,doradzcie mi co najlepiej jest zrobic aby te miesnie sie pokazaly
wiek:18
waga:70kg
wzrost:178
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Tu na szybko duzo sie nie zrobi. Tylko nie wiem, czy dla Ciebie szybko to 2 miechy cz 2 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
a jakiś staz juz na siłowni masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
jak poczatkujacy to narazie kreatyne sobie odpusc ejszcze najwazniejsza jest micha

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2744
Mateo poczytaj na forum o diecie, treningu oraz suplementach. Co do ostatniego to jeszcze musisz poczekać trochę czasu. Najważniejsza jest dieta i trening :) Powodzonka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie brać odżywki?

Następny temat

Rozpiska dawkowania suplementow firmy Olimp

WHEY premium