SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje kilku porad, licze na pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
A więc tak, Moja przygoda z siłownią zaczęła się jakieś 6-7 miesięcy temu, postępy siłowe są, ale nie o to tutaj mi najbardziej chodzi:P Jestem zalany tłuszczem( w minione wakacje złamałem rękę i nogę w wakacje co było skutkiem przytycia przeze mnie, moja waga zwiekszyła sie o 14 kg) Udało mi się od początku tego roku zrzucić kilka kilogramów ale to wciąż dla mnie mało. Ćwicze na siłowni 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu chodzę na treningi( gram w piłke nożną)
Waga: 78 kg
Wzrost : 175 CM
Suplementy: brak.

I mam w takim razie kilka pytań do was:
1. Czy kiedy chcę zrzucić tkankę tłuszczową, brać kreatyne na poprawę siły i ulepszenie rzeźby?
2. Czy po treningach siłowych uprawiać bezpośrednio aeroby? Mam możliwość pobiegania, lub pogrania w piłkę.
3. Czy da rade zrzucić tkankę tłuszczową do wakacji bez suplementów?

Postaram się dodać do tego tematu w najbliższych dniach zdjęcia, żebyście mogli ocenić, czy dało by rade do wakacji zrzucić wszystko. Mam nadzieję że mi pomożecie. Pozdrawiam.

Tylko ciężka praca, doprowadzi mnie do sukcesu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
1. Czy kiedy chcę zrzucić tkankę tłuszczową, brać kreatyne na poprawę siły i ulepszenie rzeźby? MOŻNA ALE WIEDZ ŻE KREATYNA NAWADNIA MIĘŚNIE

2. Czy po treningach siłowych uprawiać bezpośrednio aeroby? Mam możliwość pobiegania, lub pogrania w piłkę.
PO TRENINGU MOŻESZ ZARZUCIĆ DO 30 MINUT AEROBY... DŁUŻSZE PROPONOWAŁBYM W DZIEŃ WOLNY OD SIŁOWNI...

3. Czy da rade zrzucić tkankę tłuszczową do wakacji bez suplementów? JEŻELI SIĘ POSTARASZ TO TAK... WIEDZ ŻE BĘDZIE CIĘŻKO

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1. Czy kiedy chcę zrzucić tkankę tłuszczową, brać kreatyne na poprawę siły i ulepszenie rzeźby? MOŻNA ALE WIEDZ ŻE KREATYNA NAWADNIA MIĘŚNIE ale po skończonym cyklu woda zejdzie z nich
2 Tak jw.
3. Czy da rade zrzucić tkankę tłuszczową do wakacji bez suplementów? Da radę z odpowiedzią dietą oraz determinacją.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie diety na mase ! :)

Następny temat

Dieta Pro mięsniowa a Spalacze tłuszczu

WHEY premium