SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje Profesionalnej pomocy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

94

Wzrost

172

Staż treningowy

6

Obwód pasa

97

Obwód klatki piersiowej

121

Obwód uda

68

Stan zdrowia

dobry

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

3/1/2

Możliwosci finansowe

w miare

Cel/problem/opis

zawody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, jestem nowym uzytkownikiem wiec prosze bez linczu.
Od czego zaczaczac... od pewnego czasu zaczalem interesowac sie Kulturystyka a mianowicie mieszkam w Anglii wiec zakres jesli chodzi o pieniadze na diete i suple nie jest za wysokim progiem dla mnie. Mam 23lata zaczalem cwiczyc od 16-17 roku zycia lecz ten okres mozna uznac za brak diety czy ciaglego dostarczania supli, jedyne co mialem w glowie to pobic 100kg na lawce pozniej 200kg i tak sie zlozylo w 2011 pobilem nie oficialnie rekord Anglii Juniorow do 93 kg ( poszlo 194kg Czysto bez koszulki) do oficjalnych zawodow mialem 4 miesiace lecz stawy nie wytrzymywaly obciazen tzn mialem problemy w pracy ( dokrecalem male srubki do silnikow itp) pomimo brania odzywek na stawy (joint therapy) wiec przestalem na swoich osiagach i zaczalem cwiczyc tak dla siebie. Mysle teraz glownie o Bodybuildingu z racji ze mam 172 cm spora wage i dobrze wygladajaca sylwetke jedynie musze zgubic troche fatu.
Diete mam dopieta suple w miare pytanie - jesli bede chcial sie teraz przygotowac do zawodow mysle za 7 miesiecy lub na nastepny rok jak sie donich przygotowac jak powinny wygladac treingi przed zawodami jakimi sposobami dzialac. Potrzebuje ogolnych rad. Jak sie przygotowac sorki za glupi temat ale wiedza z wyszukiwarek nie dalal mi konkretnych odpowiedzi. Zdjecie podesle jutro po pracy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
temat nie nadaje sie do tego dzialu , jest to dzial Junior a tu kilkuletni staz, dowiadczenia w zawodach i przygotowywanie sie do kolejnych , napisz dokladnie o co pytasz a przeniosę do odpowiedniego dzialu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - jak jeść, czego nie jeść ;)

Następny temat

Nierozwijająca się klatka piersiowa.

WHEY premium