SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje Plan Treningowy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , Wzrost 190cm , Waga 78kg Chciałbym przytyć stopniowo w górę .

A więc tak potrzebuje plan treningowy oraz plan dięty na masę rozpisany od rana do wieczora, oraz trening od poniedziałku do niedzieli rozpisany poniżej przedstawiam jak i na czym ćwiczę

Ćwicze na drążku , oraz na drążku leżącym robię pompki ( szeroko ) triceps na rurkach obniżając się , przydałoby mi się ćwiczenie dobre na barki ponieważ pracują tylko przy pompkach , ( nie chodzę na siłownie , nie mam sprzętu )

Mogłby mi ktoś napisać poprawnie w ( jakie dni ćwiczyć a w jakie robić przerwę na regenerację ,

PS - Biegam 40 minut dziennie przed treningiem nie przeszkadza to w nabyciu masy mięśniowej?

Zależy mi na nabyciu masy w jak najszybszym tępie :)

Prosze o pomoc , POZDRAWIAM !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nikt za Cieibe tego nie zrobi. Chyba że sobie kupisz na:
http://potreningu.pl/plan

Poczytaj tematy na forum i sam dasz rade ułożyć ;) Zaloguj się, pokaż w dziale junior co tam ułożyłeś a my pomożemy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamałem rękę

Następny temat

KREATYNA

Wiecej